Об отзыве законопроекта из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1999 года № 1073
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект
Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан", внесенный постановлением
Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года № 356.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Цай Л.)

Заң жобасын Қазақстан Республикасының Мәжілісін кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 шілде N 1073
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 356 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі