О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 и от 7 июля 1997 года N 1068
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года N 1119. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
В соответствии с пунктом 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям"  P990481_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения и дополнение в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 "О перечне республиканских государственных предприятий"  P960790_ (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 109-2, после слов "Республиканское государственное предприятие" дополнить словом "Центр";
2)  утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 декабря 2006 года N  1164 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 және 1997 жылғы 7 шілдедегі N 1068 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 тамыздағы N 1119 қөаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 481 қаулысының 6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мынадай шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 109-2-жолдағы "республикалық мемлекеттiк кәсіпорны" деген сөздің алдынан "Орталық" деген сөзбен толықтырылсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.12.04. N  1164 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі