О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 1314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1169 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 ноября 2000 г. N 1675 ~P001675.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.11.2000 № 1675.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 1314 "Об утверждении Инструкции по разработке типовых Правил о государственном заказе, выполняемом за счет средств государственного бюджета" P981314_ (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 48, ст. 440) следующие изменения и дополнения:
1) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Государственным учреждениям-администраторам республиканских бюджетных программ Правила о государственном заказе, выполняемом за счет средств республиканского бюджета, согласовывать с Министерством финансов Республики Казахстан";
2) в Инструкции по разработке типовых Правил о государственном заказе, выполняемом за счет средств государственного бюджета, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 2:
слова "с указанием их объема" исключить;
дополнить словами "принципы расчета по каждой программе, применяемые при финансировании";
дополнить разделом 4 и пунктом 7 следующего содержания:
"4. Критерии исполнения государственного заказа
7. В данной главе отражаются критерии, являющиеся показателями качественного выполнения государственного заказа".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 1314 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 тамыз N 1169. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.06. N 1675 қаулысымен. ~P001675
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен орындалатын мемлекеттiк тапсырыс туралы үлгi ережені әзiрлеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 1314 P981314_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 48, 440-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi-мемлекеттiк мекемелер республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен орындалатын Мемлекеттiк тапсырыс туралы ереженi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгімен келiсетiн болсын";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты
есебiнен орындалатын Мемлекеттiк тапсырыс туралы үлгi ереженi әзiрлеу
жөнiндегі нұсқаулықта:
2-тармақта:
"олардың көлемiн көрсете отырып" деген сөздер алынып тасталсын;
"қаржыландыру кезiнде қолданылатын әрбiр бағдарлама бойынша есеп
айырысу принциптерiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-бөлiммен және 7-тармақпен толықтырылсын:
"4. Мемлекеттiк тапсырысты атқарудың өлшемдерi
7. Бұл тарауда мемлекеттік тапсырыстың сапалы орындалуының
көрсеткiштерi болып табылатын өлшемдер көрсетiледi. ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.