О государственной гарантии по проекту "Приобретение воздушных судов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1999 года № 1275
В целях дальнейшей реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года № 612 P990612_ "О реализации проекта "Приобретение воздушных судов" и в соответствии со статьей 339 K990409_ Гражданского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан", компаний "Boeing Aircraft Holding Сомраnу", "Boeing Netherlands Leasing В.V." о переходе права требования по гарантии, выданной 28 мая 1999 года № 0000036 на сумму 36 000 000 (тридцать шесть миллионов) долларов США (далее - Гарантия), к компании "Boeing Netherlands Leasing В.V.".
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
подтвердить ранее выданную Гарантию;
уведомить компанию "Boeing Netherlands Leasing В.V." о переходе к ней права требования по Гарантии.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

"Әуе кемелерін сатып алу" жобасы бойынша мемлекеттік кепілдік туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 тамыз N 1275
"Әуе кемелерін сатып алу жобасын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы N 612 қаулысын одан әрі іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 339-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Эйр Қазақстан" жабық акционерлік қоғамының, "Boeing Aircraft Holding Сомраnу", "Boeing Netherlands Leasing В.V." компанияларының 36 000 000 (отыз алты миллион) АҚШ доллары сомасына 1999 жылғы 28 мамырда берілген N 0000036 кепілдік (бұдан әрі - Кепілдік) бойынша талап ету құқығының "Boeing Netherlands Leasing В.V." компаниясына ауысуы туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
бұрын берілген Кепілдікті растасын;
"Boeing Netherlands Leasing В.V." компаниясын оған Кепілдік бойынша
талап ету құқықтарының ауысқаны туралы құлақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрі О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.