О переименовании Республиканского государственного предприятия "Дирекция по обслуживанию административных зданий Администрации Президента, Парламента и Правительства Республики Казахстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1339
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное предприятие "Дирекция по обслуживанию административных зданий Администрации Президента, Парламента и Правительства Республики Казахстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
3. Рекомендовать Управлению Делами Президента Республики Казахстан
провести все необходимые процедуры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің, Парламенті мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттарына қызмет көрсету жөніндегі дирекция" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 8 қыркүйек N 1339
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің, Парламенті мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттарына қызмет көрсету жөніндегі дирекция" республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметі әкімшілігі ғимараттарының дирекциясы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Президентінің Іс Басқармасына осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті рәсімдерді жүргізу ұсынылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі