О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года N 1448. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.05.2005 № 434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 1999 год, № 18, ст. 197) следующие дополнения:
в Правилах о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных указанным постановлением:
абзац второй подпункта 2) пункта 5 после слов "подписывается всеми" дополнить словами "присутствующими на заседании";
подпункт 2) пункт 5 дополнить абзацами третий и четвертый следующего содержания:
"Предложение Комиссии может быть принято, если на заседании присутствовало не менее пяти человек от общего состава Комиссии. Решение Комиссии принимается простым большинством голосов.
Для работы и консультаций Комиссия вправе в установленном порядке привлекать консультантов, экспертов и служащих государственных органов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 қыркүйек N 1448. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569  P990569_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 197-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, 1999 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешектерді өтеудің тәртібі туралы ережеде:
5-тармақтың 2) тармақшасының екінші абзацындағы "барлық мүшелері" деген сөздердің алдынан "жиналысқа қатысушы" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы үшінші және төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"Комиссияның ұсынысы, егер мәжіліске Комиссияның жалпы құрамының кемінде бес адамы қатысса, қабылдануы мүмкін. Комиссияның шешімі қарапайым көпшілік дауыспен қабылданады.
Жұмыс пен консультациялар үшін Комиссияның белгіленген тәртіппен консультанттары, сарапшылар мен мемлекеттік органдардың қызметшілерін тартуға құқығы бар.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі