О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1999 года N 1641
В целях погашения образовавшейся задолженности Министерства внутренних дел Республики Казахстан за выполненный объем работы и в соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" программы 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный порядок и безопасность" цифру "837552" заменить цифрой "1009552";
по подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов" программы 1 "Административные расходы на республиканском уровне" учреждения 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" подфункции 1 "Правоохранительная деятельность" функциональной группы 3 "Общественный
порядок и безопасность" цифру "4585983" заменить цифрой "4413983".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 қараша N 1641
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің орындалған жұмыс көлемі үшін пайда болған берешектерін өтеу мақсатында және "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 1 "Құқық қорғау қызметі" кіші функциясының 201 "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" мекемесінің 1 "Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар" бағдарламасының 1 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасы бойынша "837552" деген сан "1009552" деген санмен ауыстырылсын;
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобының 1 "Құқық
қорғау қызметі" кіші функциясының 201 "Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі" мекемесінің 1 "Республикалық деңгейдегі әкімшілік
шығыстар бағдарламасының 2 "Аумақтық органның аппараты" кіші бағдарламасы
бойынша "4585983" деген сан "4413983" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.