О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1948
В целях погашения образовавшейся задолженности Министерства обороны Республики Казахстан по оплате за потребленные электро- и теплоэнергии и в соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по подпрограмме 32 "Обеспечение продуктами питания воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "1440000" заменить цифрой "1173280";
по подпрограмме 33 "Обеспечение медикаментами воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "120000" заменить цифрой "96000";
по подпрограмме 34 "Обеспечение горюче-смазочными материалами воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "171240" заменить цифрой "136992";
по подпрограмме 35 "Обеспечение обмундированием и массовыми средствами гигиены воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "253853" заменить цифрой "203082";
по подпрограмме 36 "Обеспечение связью воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "120000" заменить цифрой "96000";
по подпрограмме 38 "Жилищно-коммунальные услуги для воинских частей" программы 32 "Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной группы 2 "Оборона" цифру "990085" заменить цифрой "1397355";
по подпрограмме 40 "Перевозки личного состава" программы 32
"Обеспечение деятельности воинских частей" учреждения 208 "Министерство
обороны Республики Казахстан" подфункции 1 "Военные нужды" функциональной
группы 2 "Оборона" цифру "41000" заменить цифрой "33469".

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҮКIМЕТІНІҢ ҚАУЛЫСЫ 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1948
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінің электр және жылу энергиясын пайдаланғаны үшін төлемдер бойынша жинақталған берешегiн өтеу мақсатында және " Бюджет жүйесi туралы " Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДi:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы  N 1334   қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IY "Шығыстар" бөлiмiнде:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасының 32 "Әскери бөлiмдердi тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету" iшкі бағдарламасы бойынша "1440000 деген сан "1173280" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасының 33 "Әскери бөлiмдердi дәрi-дәрмектермен қамтамасыз ету" ішкi бағдарламасы бойынша "120000" деген сан "96000" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 34 "Әскери бөлiмдердi жанар-жағар май материалдарымен қамтамасыз ету" iшкi бағдарламасы бойынша "171240" деген сан "136992" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" iшкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 35 "Әскери бөлiмдердi киiм-кешекпен және жаппай гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету" iшкi бағдарламасы бойынша "253853" деген сан "203082" деген санмен ауыстырылсын,
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" ішкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердің қызметтерін қамтамасыз ету" бағдарламасының 36 "Әскери бөлiмдердi байланыспен қамтамасыз ету" iшкi бағдарламасы бойынша "120000" деген сан "96000" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" ішкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасының 38 "Әскери бөлiмдер үшiн тұрғын үй-коммуналдық қызмет көрсетулер" iшкi бағдарламасы бойынша "990085" деген сан "1397355" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Қорғаныс" функционалдық тобы 1 "Әскери мұқтаждар" ішкi функциясының 208 "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi" мекемесi 32 "Әскери бөлiмдердiң қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасының 40 "Жеке құрамды тасымалдау" ішкi бағдарламасы бойынша "41000" деген сан "33469" деген санмен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі