О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 1995
В целях погашения задолженности по специальным государственным
пособиям Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
декабря 1998 года N 1334
P981334_
"О реализации Закона Республики
Казахстан
Z980318_
"О республиканском бюджете на 1999 год" следующие
изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение":
в госучреждении 213 "Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан":
в программе 30 "Пенсионные программы":
цифру "102271404" заменить цифрой "100607442";
в подпрограмме 30 "Выплата солидарных пенсий" цифру "102271404"
заменить цифрой "100607442";
в программе 32 "Специальные государственные пособия":
цифру "9010531" заменить цифрой "10674493";
в подпрограмме 7 "Инвалиды ВОВ" цифру "1027401" заменить цифрой
"1044912";
в подпрограмме 8 "Участники ВОВ" цифру "1760744" заменить цифрой
"1731839";
в подпрограмме 9 "Лица, приравненные к инвалидам ВОВ" цифру "285070"
заменить цифрой "316606";
в подпрограмме 13 "Лица, приравненные к участникам ВОВ" цифру
"284278" заменить цифрой "378595";
в подпрограмме 14 "Вдовы воинов, погибших в ВОВ" цифру "120388"
заменить цифрой "180147";
в подпрограмме 15 "Семьи погибших военнослужащих и работников органов внутренних дел" цифру "82889" заменить цифрой "92753";
в подпрограмме 16 "Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ" цифру "172647" заменить цифрой "207308";
в подпрограмме 17 "Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы ВОВ" цифру
"152967" заменить цифрой  "162115";
в подпрограмме 18 "Инвалиды 1 и 2 групп" цифру "2196011" заменить
цифрой "2382733";
в подпрограмме 19 "Инвалиды 3 группы" цифру "307775" заменить цифрой
"375180";
в подпрограмме 20 "Дети-инвалиды до 16 лет" цифру "200372" заменить
цифрой "224480";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 желтоқсан N 1995
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар бойынша берешектерді өтеу мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334
P981334_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІҮ "Шығыстар" деген бөлімде:
6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" функционалдық
тобында:
1 "Әлеуметтік қамтамасыз ету" ішкі функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі" мемлекеттік мекемесінде:
30 "Зейнетақы бағдарламалары" бағдарламасында:
"102271404" деген сан "100607442" деген санмен ауыстырылсын;
30 "Орталық зейнетақыларды төлеу" кіші бағдарламасындағы "102271404"
деген сан "100607442" деген санмен ауыстырылсын;
32 "Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" кіші бағдарламасындағы "9010531" деген сан "10674493" деген санмен ауыстырылсын;
7 "ҰОС мүгедектері" кіші бағдарламасындағы "1027401" деген сан "1044912" деген санмен ауыстырылсын;
8 "ҰОС қатысушылар" кіші бағдарламасындағы "1760744" деген сан "1731839" деген санмен ауыстырылсын;
9 "ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар" кіші бағдарламасындағы "285070" деген сан "316606" деген санмен ауыстырылсын;
13 "ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар" кіші бағдарламасындағы "284278" деген сан "378595" деген санмен ауыстырылсын;
14 "ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері" кіші бағдарламасындағы "120388" деген сан "180147" деген санмен ауыстырылсын;
15 "Қаза болған әскери қызметшілердің және ішкі істер органдарының
қызметкерлерінің отбасылары" кіші бағдарламасындағы "82889" деген сан
"92753" деген санмен ауыстырылсын;
16 "Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері)" кіші
бағдарламасындағы "172647" деген сан "207308" деген санмен ауыстырылсын;
17 "ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегі мен қалтқысыз әскери қызметі
үшін ордендермен және медальдармен марапатталған тұлғалар" кіші
бағдарламасындағы "152967" деген сан "162115" деген санмен ауыстырылсын;
18 "1 және 2-топтардың мүгедектері" кіші бағдарламасындағы "2196011"
деген сан "2382733" деген санмен ауыстырылсын;
19 "3-топтың мүгедектері" кіші бағдарламасындағы "307775" деген сан
"375180" деген санмен ауыстырылсын;
20 "16 жасқа дейінгі мүгедек балалар" кіші бағдарламасындағы "200372"
деген сан "224480" деген санмен ауыстырылсын;

в подпрограмме 21 "Реабилитированные граждане" цифру "421002"
заменить цифрой "482246";
в подпрограмме 22 "Лица, получающие пенсии за особые заслуги" цифру
"37674" заменить цифрой "25507";
в подпрограмме 23 "Многодетные матери" цифру "1961313" заменить
цифрой "3070072".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

21 "Ақталған азаматтар" кіші бағдарламасындағы "421002" деген сан
"482246" деген санмен ауыстырылсын;
22 "Ерекше қызметі үшін зейнетақы алатын адамдар" кіші
бағдарламасындағы "37674" деген сан "25507" деген санмен ауыстырылсын;
23 "Көп балалы аналар" кіші бағдарламасындағы "1961313" деген сан
"3070072" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.