О создании межведомственной рабочей группы по разработке Государственной программы развития города Алматы на 2003-2010 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2002 года N 123-р
В целях выработки предложений по разработке Государственной программы
развития города Алматы на 2003-2010 годы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев Ербол Турмаханович        - вице-Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Букенов                            - первый заместитель акима города
Кайрат Ахмадиевич                    Алматы, заместитель руководителя
Васильева                          - председатель Комитета по экономике
Лариса Александровна                 аппарата акима города Алматы,
секретарь
Долженков                          - первый заместитель акима
Виктор Анатольевич                   Алматинской области
Аманова                            - заместитель директора Департамента
Казиза Кусаиновна                    лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Акишев                             - заместитель директора Департамента
Данияр Талгатович                    исследований и статистики
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Аблякимов                          - начальник государственного
Кемал                                учреждения "Казселезащита"
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Бертисбаев                         - директор Департамента
Несипкул Бертисбаевич                электроэнергетики и твердого топлива
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Жумагалиев                         - заместитель председателя Комитета
Аскар Куанышевич                     по связи и информатизации
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Икранбеков                         - главный инспектор Отдела
Абай Зубаирович                      регионального развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Капесов                            - начальник отдела экспертизы и
Арман Онербекович                    подготовки проектов подзаконных актов
по вопросам производственной сферы
Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Маканов                            - заместитель председателя Комитета
Жандильда Кожахметович               культуры Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Могильный                          - директор Департамента науки
Валерий Валентинович                 Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Канагатов                          - заместитель Председателя Агентства
Ельсияр Баймухамедович               Республики Казахстан по туризму и
спорту
Балапанов                          - начальник управления региональной
Зейнелькабден Таукенович             и социальной политики Департамента
региональной, социальной политики
и межбюджетных отношений Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кузьменков Иван Петрович           - начальник управления промышленности,
инфраструктуры, сельского хозяйства
и охраны окружающей среды
Департамента финансирования
государственных органов Министерства
финансов Республики Казахстан
Парсегов Борис Анатольевич         - директор Департамента
администрирования и юридической
службы Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Шатов Евгений Иванович             - начальник Алматинского городского
территориального управления охраны
окружающей среды Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Григорьева Светлана Петровна       - директор Департамента по
регулированию энергетического
сектора Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Мусенова Галина Акаевна            - директор Департамента отраслевой
политики и программ Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шардарбек Шарипбек                 - Председатель Комитета по делам
строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2002 г. N 162-p R020162_ .

Алматы қaласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 9 тамыз N 123-ө
Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев Ербол           - Қазақстан Республикасының Экономика
Тұрмаханұлы                және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, жетекшi
Бөкенов                  - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
Қайрат Ахмадияұлы          орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Васильева                - Алматы қаласы әкiмiнiң аппараты
Лариса Александровна       Экономика жөнiндегi комитетiнiң
төрайымы, хатшы
Долженков                - Алматы облысы әкімінің бірінші
Виктор Анатольевич         орынбасары
Аманова                  - Қазақстан Республикасы
Қазиза Құсайынқызы         Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Емдеу-алдын алу жұмысы департаментi
директорының орынбасары
Ақышев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Данияр Талғатұлы           Банкiнiң Зерттеулер және статистика
департаментi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әбiләкiмов               - Қазақстан Республикасының
Кемел                      Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi "Қазселденқорғау"
мемлекеттік мекемесiнiң бастығы
Бертiсбаев               - Қазақстан Республикасының
Несiпқұл Бертісбайұлы      Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментiнiң директоры
Жұмағалиев               - Қазақстан Республикасы Көлiк
Асқар Қуанышұлы            және коммуникациялар министрлiгiнің
Байланыс және ақпараттандыру
жөніндегі комитетi төрағасының
орынбасары
Икранбеков               - Қазақстан Республикасы
Абай Зүбайырұлы            Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Аймақтық даму бөлiмiнің бас
инспекторы
Қапесов                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Арман Өнербекұлы           министрлiгiнің Заңнама департаменті
өндірiстік сала мәселелерi
жөніндегі заңи кесiмдердің
жобаларын сараптау және дайындау
бөлiмiнің бастығы
Мақанов                  - Қазақстан Республикасы
Жандiлда Қожахметұлы       Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгiнiң Мәдениет
комитетi төрағасының орынбасары
Могильный                - Қазақстан Республикасының
Валерий Валентинович       Бiлiм және ғылым министрлiгi
Ғылым департаментiнiң директоры
Қанағатов                - Қазақстан Республикасының
Елсияр Баймұхаметұлы       Туризм және спорт жөнiндегi
агенттігі төрағасының орынбасары
Балапанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнелқабден Тәукенұлы     Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Аймақтық, әлеуметтік
саясат және бюджетаралық қатынастар
департаментi аймақтық және
әлеуметтік саясат басқармасының
бастығы
Кузьменков               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Иван Петрович              министрлігі Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаменті
өнеркәсiп, инфрақұрылым, ауыл
шаруашылығы және қоршаған ортаны
қорғау басқармасының бастығы
Парсегов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Борис Анатольевич          және сауда министрлiгі Әкімшілік
жүргiзу және заң қызметi
департаментінің директоры
Шатов                    - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Евгений Иванович           ортаны қорғау министрлiгi Алматы
қалалық қоршаған ортаны қорғау
аумақтық басқармасының бастығы;
Григорьева               - Қазақстан Республикасының
Светлана Петровна          Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөніндегі
агенттiгi Энергетикалық секторды
pеттеу жөніндегі департаментінiң
директоры
Мүсенова                 - Қазақстан Республикасының
Галина Ақайқызы            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлігі Салалық саясат және
бағдарламалар департаментінің
директоры
Шардарбек                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Шәріпбек                   және сауда министрлігі Құрылыс
істері жөніндегі комитетінің
төрағасы
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.10.18. N 162 өкімімен .

2. Рабочей группе в установленном порядке предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию для разработки проекта Государственной программы развития города Алматы на 2003-2010 годы.
3. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2002 года внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Государственной программы развития города Алматы на 2003-2010 годы.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

2. Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының жобасын әзiрлеу үшiн жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретіне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) мамандарын тарту, сондай-ақ қажеттi ақпарат сұрату құқығы берiлсiн.
3. Жұмыс тобы 2002 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Алматы
қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының жобасын белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министр