О подготовке и проведении официального визита Генерального Секретаря Организации Объединенных Наций Кофи Аннана в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 2002 года N 160-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией Объединенных Наций (далее - ООН) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Генерального Секретаря ООН Кофи Аннана в Республику Казахстан в период с 17 по 18 октября 2002 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Генерального Секретаря ООН Кофи Аннана в Республику Казахстан в период с 17 по 18 октября 2002 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Секретариата ООН согласно приложению;
осуществить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Секретариата ООН в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Генерального Секретаря ООН над территорией Республики Казахстан, его посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Секретариата ООН, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 октября 2002 года N 160-р
Протокольно-организационные мероприятия
по размещению, питанию и транспортному
обслуживанию членов официальной
делегации Секретариата ООН

Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бас Хатшысы Кофи Аннанның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 16 қазан N 160-ө
Қазақстан Республикасы мен Бiрiккен Ұлттар Ұйымының (бұдан әрi - БҰҰ) арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2002 жылғы 17-18 қазан кезеңiнде Астана қаласында БҰҰ Бас Хатшысы Кофи Аннанның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2002 жылғы 17-18 қазан кезеңiнде Астана қаласында БҰҰ-ның Бас Хатшысы Кофи Аннанның Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес БҰҰ Хатшылығы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және көлiкпен қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзу шығыстарын қаржыландыруды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі iстер министрлігi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) БҰҰ Хатшылығы ресми делегациясы мүшелерiнің әуежайдағы, тұратын және болатын жерлерiндегі қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Pecпубликасының Қорғаныс министрлігімен бiрлесiп, БҰҰ Бас Хатшысының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуiн, оның Астана қаласы әуежайында қонуы мен ұшып шығуын;
арнайы ұшаққа Астана қаласының әуежайында техникалық қызмет көрсетілуін, тұрағын және жанар май құйылуын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi бұқаралық ақпарат құралдарында сапардың жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi БҰҰ Хатшылығының ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 16 қазандағы
N 160 өкіміне
қосымша
БҰҰ Хатшылығы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру,
тамақтандыру және көлiкпен қызмет көрсету жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру шаралары

1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Секретариата ООН (1+1+15) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан-Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан-Интерконтиненталь-Астана".
3. Аренда мобильных средств связи (5 штук) для лиц, задействованных в проведении визита с 17 по 18 октября 2002 года.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кювертки).
5. Приобретение в установленном порядке сувениров и подарков для делегации Секретариата ООН.
6. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Секретариата ООН.
7. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации Секретариата ООН в аэропорту города Астаны (VIP-зал, напитки, чай, флаги, приветственные транспаранты на казахском и английском языках в аэропорту города Астаны и по маршруту следования делегации).
8. Организация встречи Генерального Секретаря ООН в Резиденции Президента Республики Казахстан (почетный караул, исполнение Государственного гимна Республики Казахстан).
9. Организация пресс-конференции в Резиденции Президента Республики Казахстан.
10. Организация встречи Генерального Секретаря ООН с руководством Парламента Республики Казахстан (здание Парламента) и Советом Ассамблеи Народов Казахстана (здание МИДа РК).
11. Организация официального обеда от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева с супругой в честь Генерального Секретаря ООН Кофи Аннана с супругой в городе Астане.
12. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Секретариата ООН и сопровождающих лиц.

1. Астана қаласында "Окан-Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiнде БҰҰ Хатшылылығы ресми делегациясының мүшелерiн (1+1+15) және бiрге жүретін адамдарды орналастыру, тамақтандыру және көлікпен қызмет көрсету.
2. "Окан-Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйінде Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнің қызметкерлерiн орналастыру.
3. 2002 жылғы 17-18 қазанда сапарды өткiзуге жұмылдырылған адамдар үшiн ұтқыр байланыс құралдарын (5 дана) жалға aлy.
4. Баспа өнiмдерiн дайындау (бейдждер, көлiктерге арналған арнайы рұқсатнамалар, кюверткалар).
5. БҰҰ Хатшылығының делегациясына сыйлықтар мен кәдесыйларды белгiленген тәртіппен сатып алу.
6. Астана қаласының әуе жайында БҰҰ Хатшылығының ресми делегациясын күтіп алу мен шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
7. Астана қаласының әуежайында БҰҰ Хатшылығы ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIP залы, сусындар, шай, жалаулар, Астана қаласының әуежайында және делегацияның жүретін бағыттарында қазақ және ағылшын тілдерiнде қарсы алу транспаранттары).
8. БҰҰ Бас Хатшысының Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында күтіп алуды ұйымдастыру (құрметтi қарауыл, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк әнұранын орындау).
9. Қазақстан Республикасы Президентiнің Резиденциясында баспасөз конференциясын ұйымдастыру.
10. БҰҰ Бас Хатшысының Қазақстан Pecпубликасы Парламентiнiң басшылығымен (Парламент ғимараты) және Қазақстан халықтары Ассамблеясы Кеңесімен (ҚР СІМ ғимараты) кездесулерiн ұйымдастыру.
11. Астана қаласында БҰҰ Бас Хатшысы Кофи Аннан мен зайыбының құрметiне Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаев пен зайыбының атынан ресми түскi қонақасы ұйымдастыру.
12. БҰҰ Хатшылығы ресми делегациясының мүшелерi мен бiрге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.