О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2003-2004 годах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 28-p
В целях координации празднования юбилейных и памятных дат:
1. Утвердить прилагаемый перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в период с 2003 по 2004 годы.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 февраля 2003 года N 28
Перечень юбилеев и памятных дат,
проводимых на республиканском уровне в период
с 2003 по 2004 годы <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 марта 2004 г. N 301  ; распоряжением Премьер-Министра РК от 12 марта 2004 г. N 64-р  .
____________________________________________________________________
N !    Наименование   !  Решение   !  Ответственные   !   Срок
п/п!     юбилеев и     !            !  за исполнение   ! исполнения
!    памятных дат   !            !                  !
--------------------------------------------------------------------
1.   200-летие         Постановление  МКИОС, Союз       2003 год
Утемисова         Правительства  писателей
Махамбета                        Казахстана (по
согласованию),
акимы городов
Астаны, Алматы,
Атырауской
области
2.   200-летие         Постановление  аким Восточно-    2003 год
Бабатайулы        Правительства  Казахстанской
Дулата                           области, Союз
писателей
Казахстана
(по согласова-
нию)
3.   125-летие         Постановление  МКИОС, аким       2003 год
Кобеева           Правительства  Костанайской
Спандияра                        области
4.   125-летие         Постановление  аким Алматинской  2003-2004
Мухамеджана       Правительства  области           гг.
Тынышпаева
5.   100-летие         Постановление  МОН, МКИОС, акимы 2004 год
Маргулана         Правительства  города Алматы,
Алкея                            Павлодарской
области
6.   100-летие         Постановление  МКИОС, аким       2004 год
Елебекова         Правительства  Карагандинской
Жусупбека                        области
7.   100-летие         Постановление  МКИОС,            2004 год
Кастеева          Правительства  Государственный
Абылхана                         музей им.
А.Кастеева
8.   О проведении      Постановление  аким Восточно-    2004 год
дней Памяти       Правительства  Казахстанской
великого Абая                    области,
(100-летие со                    акимы городов
дня смерти                       Астаны, Алматы
А. Кунанбаева)

2003-2004 жылдары республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 26 ақпан N 28-ө
Мерейтойлар мен атаулы күндердi мерекелеудi үйлестiру мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған 2003-2004 жылдар кезеңiнде республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 26 ақпандағы
N 28 өкiмiмен
бекiтiлген
2003-2004 жылдар кезеңiнде республикалық деңгейде өткiзiлетiн мерейтойлар мен атаулы күндердiң тiзбесi
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 301 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 12 наурыздағы N 64 өкімімен.
___________________________________________________________________
Р/с   Мерейтойлар мен       Шешiм     Орындалуына    Орындалу
N    атаулы күндердiң                 жауаптылар     мерзімі
атауы
___________________________________________________________________
1.  Махамбет Өтемiсовтiң   Yкiмет   МАҚКМ, Қазақстан     2003 жыл
200 жылдығы        қаулысы  Жазушылар одағы
(келiсiм бойынша),
Астана, Алматы
қалаларының, Атырау
облысының әкiмдерi
2.  Дулат Бабатайұлының    Yкiмет   Шығыс Қазақстан      2003 жыл
200 жылдығы         қаулысы  облысының әкімі,
Қазақстан Жазушылар
одағы (келiсiм
бойынша)
3.  Спандияр Көбеевтiң     Yкiмет   МАҚКМ, Қостанай      2003 жыл
125 жылдығы         қаулысы  облысының әкімі
4.      Мұхаметжан         Yкiмет   Алматы облысының     2003-2004
Тынышбаевтың        қаулысы  әкімі                  жылдар
125 жылдығы
5.  Әлкей Марғұланның      Yкiмет   БFM, МАҚКМ, Алматы   2004 жыл
100 жылдығы         қаулысы  қаласының, Павлодар
облысының әкiмдерi
6.  Жүсіпбек Елебековтiң   Yкiмет   МАҚКМ, Қарағанды     2004 жыл
100 жылдығы         қаулысы  облысының әкiмi
7.  Әбiлхан Қастеевтiң     Yкiмет   МАҚКМ, Ә.Қастеев     2004 жыл
100 жылдығы         қаулысы  атындағы Мемлекеттiк
мұражай
8.  Ұлы Абайды еске алу    Yкiмет   Шығыс Қазақстан      2004 жыл
күндерiн өткiзу       қаулысы  облысының әкiмi,
туралы (Абай                  Астана және Алматы
Құнанбаевтың қайтыс             қалаларының әкiмдерi
болған күнiнiң
100 жылдығы)

9.   50-летие начала   Постановление  МСХ, МКИОС, аким  2003-2004
освоения          Правительства  города Астаны     гг.
целинных и
залежных земель
10.  100-летие         Постановление  Минкультуры       2004 год
Нуртаса           Правительства
Ондасынова
11.  О праздновании    Распоряжение   МТК, ЗАО "НК      2004 год
100-летия         Премьер-       "КТЖ" (по согла-
железной          Министра       сованию), акимы
дороги            Республики     областей, городов
Казахстана        Казахстан      Астаны и Алматы
--------------------------------------------------------------------

9.  Тың және тыңайған      Үкімет   АШМ, МАҚКМ, Астана   2003-2004
жерлерді игерудің      қаулысы  қаласының әкімі        жылдар
басталғанына 50 жыл
10. Нұртас Оңдасыновтың    Yкiмет   Мәдениет             2004 жыл
100 жылдығы     қаулысы  министрлiгi
11. Қазақстан темiр     Қазақстан    ККМ, "ҚТЖ" ҰK"        2004
жолының             Республикасы ЖАҚ (келiсiм          жыл <*>
100 жылдығын        Премьер-     бойынша),
мерекелеу туралы    Министрiнiң  облыстардың,
өкiмi        Астана және
Алматы
қалаларының
әкiмдерi
___________________________________________________________________