О проведении государственного учета лесного фонда в 2003 году
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 33-p
В соответствии со статьями 14 и 72 Лесного кодекса Республики Казахстан и в целях контроля за количественными и качественными изменениями в лесном фонде за 1998-2002 годы:
1. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с акимами областей обеспечить в установленном законодательством порядке проведение в течение 2003 года государственного учета лесного фонда Республики Казахстан по состоянию на 1 июля 2003 года и в срок до 20 декабря 2003 года представить в Правительство Республики Казахстан отчет о состоянии лесного фонда Республики Казахстан.
2. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами обеспечить по представлению Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласование материалов учета лесного фонда.
Премьер-Министр

2003 жылы орман қорын мемлекеттік есепке алуды жүргізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 наурыздағы N 33-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Орман кодексінің 14 және 72-баптарына сәйкес 1998-2002 жылдардағы орман қорындағы сандық және сапалық өзгерістерді бақылау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті облыстардың әкімдерімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен 2003 жыл ішінде 2003 жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша Қазақстан Республикасының орман қорын мемлекеттік есепке алуды жүргізуді қамтамасыз етсін және 2003 жылғы 20 желтоқсанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы орман қорының жай-күйі туралы есепті ұсынсын.
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің ұсынысы бойынша орман қорын есепке алу материалдарын келісуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр