О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию законодательства по налогообложению нефтяных операций и оценке влияния нефтяного сектора на развитие экономики в среднесрочном и долгосрочном периодах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 86-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 14 мая 2003 года N 86-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по совершенствованию законодательства по налогообложению нефтяных операций и оценке влияния нефтяного сектора на развитие экономики в среднесрочном и долгосрочном периодах:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Орынбаев                  - вице-министр экономики и бюджетного
Ербол Турмаханович          планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Досаев                    - Министр финансов Республики
Ерболат Аскарбекович        Казахстан, заместитель руководителя
Киинов                    - вице-министр энергетики и
Ляззат Кетебаевич           минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Кнюх                      - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна            политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Дауранов                  - директор Департамента экономической
Шамиль Абдуллович           политики и индикативного планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Джаркинбаев               - начальник управления
Жасер Азимханович           макроэкономического прогнозирования
Департамента экономической политики
и индикативного планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Маханов                   - директор Департамента доходов и
Нуржан Зарлыкович           контрактов Министерства финансов
Республики Казахстан
Мукаи                     - председатель Межрегионального
Ерлан Баккожаевич           налогового комитета N 1 Министерства
финансов Республики Казахстан
Сармурзина                - директор Департамента
Раушан Гайсиевна            технологического развития и управления
государственными активами Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Жакеев                    - начальник отдела мониторинга и
Абат Маликович              развития нефтяных проектов Департамента
нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Дуспаев                   - главный специалист - экономист
Рустам Омарбекович          Департамента платежного баланса и
валютного регулирования Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Берлибаев                 - управляющий директор закрытого
Данияр Амирбаевич           акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Хасанов                   - управляющий директор закрытого
Бахытжан Кенесович          акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Султан                    - директор Департамента корпоративного
Нурбол Сарыбайулы           финансирования закрытого акционерного
общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Рахметов                  - вице-министр финансов Республики
Нурлан Кусаинович           Казахстан
Исекешев                  - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич             Республики Казахстан
Искаков                   - председатель Налогового комитета
Марлен Нурахметович         Министерства финансов Республики
Казахстан
Мулькин                   - заместитель Председателя
Сейтгали                    Агентства таможенного контроля
Джальмухамедович            Республики Казахстан
Акишев                    - директор Департамента
Данияр Талгатович           исследований и статистики
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 6 августа 2003 г.  N 166-p

Мұнай операцияларына салық салу жөнiндегі заңнаманы жетiлдiру мен орта мерзiмдi және ұзақ мерзiмдi кезеңдерде экономиканың дамуына мұнай секторының ықпалын бағалау бойынша ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 86-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Мұнай операцияларына салық салу жөнiндегi заңнаманы жетiлдiру мен орта мерзiмдi және ұзақ мерзімді кезеңдерде экономиканың дамуына мұнай секторының ықпалын бағалау бойынша ұсыныстар әзiрлеу үшiн:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшi
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Ербол  Тұрмаханұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Қиынов                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы           және минералдық ресурстар вице-
министрi
Кнюх                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Вера Андриановна            және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Салық саясаты және болжамдар
департаментiнiң директоры
Дауранов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Шамиль Абдуллович           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Экономикалық саясат және индикативтiк
жоспарлау департаментiнiң директоры
Жарқынбаев                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Жасер Әзiмханұлы            бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Экономикалық саясат және индикативтiк
жоспарлау департаментi
макроэкономикалық болжамдау
басқармасының бастығы
Маханов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұржан Зарлықұлы            министрлiгi Кiрiстер және
келiсiм-шарттар департаментiнiң
директоры
Мұқай                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерлан Баққожаұлы            министрлiгi N 1 Өңiраралық салық
комитетiнiң төрағасы
Сармұрзина                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Раушан Ғайсақызы            және минералдық ресурстар министрлiгi
Технологиялық даму және мемлекеттiк
активтердi басқару департаментiнiң
директоры
Жәкеев                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Абат Мәлiкұлы               және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Мұнай өнеркәсiбi
департаментi мұнай жобалары
мониторингi және оларды дамыту
бөлiмiнiң бастығы
Доспаев                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Рүстем Омарбекұлы           Төлем теңгерiмi және валюталық реттеу
департаментiнiң экономист бас-маманы
(келiсiм бойынша)
Берлiбаев                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Данияр Әмiрбайұлы           жабық акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Хасанов                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Бақытжан Кеңесұлы           жабық акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Cұлтaн                    - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Нұрбол Сарыбайұлы           жабық акционерлiк қоғамының
Корпоративтiк қаржыландыру
департаментiнiң директоры (келiсiм
Досаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы         министрi, жетекшiнiң орынбасары
Рахметов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы           вице-министрi
Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы             және сауда вице-министрi
Ысқақов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Mapлeн Нұрахметұлы          министрлiгi Салық комитетiнiң
төрағасы
Мулкин                    - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Сейiтқали                   бақылау агенттiгi төрағасының
Жалмұхаметұлы               орынбасары
Әкiшев                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Данияр Талғатұлы            Банкi Зерттеулер және статистика
департаментінің директоры (келiсiм
бойынша)
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.06. N 166
өкімімен .

2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2003 года внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по совершенствованию законодательства по налогообложению нефтяных операций и оценке влияния нефтяного сектора на развитие экономики в среднесрочном и долгосрочном периодах.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 15 тамызға дейiнгi мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына мұнай операцияларына салық салу жөнiндегi заңнаманы жетiлдiру және орта мерзiмдi және ұзақ мерзiмдi кезеңдерде экономиканың дамуына мұнай секторының ықпалын бағалау бойынша ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Министр