О создании рабочей группы по выработке предложений для создания благоприятных условий в торговле и инвестициях в рамках государств-участников Шанхайской Организации Сотрудничества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 96-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 22 мая 2003 г. N 96-р утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
В целях выработки предложений для создания благоприятных условий в торговле и инвестициях в рамках государств-участников Шанхайской Организации Сотрудничества:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков               - вице-министр индустрии и торговли
Галым Избасарович         Республики Казахстан, руководитель
Тулебаев                - директор Департамента импортозамещения
Алмаз Кажкенович          и внешних связей Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Сакипов                 - директор Департамента транзитной политики
Камалхан Еркешевич        и внешних связей Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Тен Игорь Викторович    - начальник Департамента таможенных доходов
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Абдильдина              - директор Департамента международных
Ажар Сакеновна            финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
Кузембаева              - заместитель председателя Комитета
Маржан Бопаевна           торговли Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Казыбаев                - заместитель директора Департамента
Сабыр Самижанович         международных экономических и финансовых
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Керкеева                - заместитель директора Департамента
Райгуль Мамырхановна      анализа и государственного регулирования
развития агропромышленного комплекса и
сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Абдильдина              - начальник управления международных
Зауре Аманбаевна          экономических организаций Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Урекенов                - начальник управления стратегии и
Талгат Ойратович          инвестиционной политики Комитета по
инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Абдрахманова            - начальник управления анализа и
Сауле Негметжановна       методологии конкурентного рынка
Департамента развития конкуренции
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
Досмукаметов            - начальник управления координации
Канат Мухаметкаримович    Национального Банка Республики Казахстан
Тулубаев                - начальник отдела главного управления
Сергей Анатольевич        пограничного контроля Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Ибраев Ильяс Елубаевич  - заместитель начальника управления
международного сотрудничества
Департамента по вступлению в ВТО и
международного сотрудничества
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан

Шанхай Ынтымақтастық Ұйымына қатысушы мемлекеттер шеңберiнде саудаға жаңа инвестицияларға қолайлы жағдайлар жасау үшiн ұсыныстар әзірлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 96-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Шанхай Ынтымақтастық Ұйымына қатысушы мемлекеттер шеңберiнде саудаға және инвестицияларға қолайлы жағдайлар жасау үшiн ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы           Индустрия және сауда
вице-министрi, жетекшi
Төлебаев                 - Қазақстан Республикасының
Алмас Қажыкенұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Импорт
алмастыру және сыртқы
байланыстар департаментiнiң
директоры
Сақыпов                  - Қазақстан Республикасының Көлiк
Камалхан Еркешұлы          және коммуникациялар министрлiгi
Транзиттік саясат және сыртқы
байланыстар департаментiнiң
директоры
Тен                      - Қазақстан Республикасының
Игоpь Викторович           Кедендiк бақылау агенттiгi Кедендiк
кiрiстер департаментiнiң бастығы
Әбдiлдина                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажар Сәкенқызы             министрлiгi Халықаралық қаржылық
қатынастар департаментiнiң
директоры
Күзембаева               - Қазақстан Республикасының
Маржан Бопайқызы           Индустрия және сауда
министрлiгi Сауда комитетi
төрағасының орынбасары
Қазыбаев                 - Қазақстан Республикасының
Сабыр Сәмiжанұлы           Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi
Халықаралық экономикалық және
қаржылық қатынастар
департаментi директорының
орынбасары
Керкеева                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Райгүл Мамырханқызы        шаруашылығы министрлiгiнiң
Агроөнеркәсiптiк кешен мен
ауылдық аумақтардың дамуын
талдау және мемлекеттiк реттеу
департаментi директорының
орынбасары
Әбдiлдина                - Қазақстан Республикасының
Зәуре Аманбайқызы          Сыртқы iстер министрлiгi
халықаралық экономикалық
ұйымдар басқармасының бастығы
Yрекенов                 - Қазақстан Республикасы
Талғат Ойратұлы            Индустрия және сауда
министрлiгiнiң Инвестициялар
жөнiндегi комитетi стратегия
және инвестициялық саясат
басқармасының бастығы
Әбдiрахманова            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Сәуле Нығметжанқызы        монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң Бәсекелестiктi дамыту
департаментi бәсекелi рынокты
талдау және оның әдіснамасы
басқармасының бастығы
Досмұқаметов             - Қазақстан Республикасының
Қанат Мұхаметкәрiмұлы      Ұлттық Банкi үйлестiру
басқармасының бастығы
Тулубаев                 - Қазақстан Республикасының
Сергей Анатольевич         Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Шекаралық қызметiнiң шекаралық
бақылау бас басқармасының бөлiм
бастығы
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасының
Iлияс Елубайұлы            Индустрия және сауда министрлiгi
ДСҰ-ға кiру және халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң
халықаралық ынтымақтастық
басқармасы бастығының орынбасары

2. Рабочей группе выработать в срок до 1 июня 2003 года и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по созданию благоприятных условий в торговле и инвестициях в рамках государств-участников Шанхайской Организации Сотрудничества.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 маусымға дейiнгi мерзiмде Шанхай Ынтымақтастық Ұйымына қатысушы мемлекеттер шеңберiнде саудаға және инвестицияларға қолайлы жағдайлар жасау жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министр