О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 2003 года N 153-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 192 "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 3, в графе "Срок исполнения" слова "11 декабря 2002 года" заменить словами "в течение месяца после введения в действие Земельного кодекса Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 17, в графе "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства Республики Казахстан" подпункт 3) исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 24 шілдедегі N 153-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 192  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жолда "Орындалу мерзімі" деген бағандағы "2002 жылғы 11 желтоқсан" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Жер кодексі қолданысқа енгізілгеннен кейін бір ай ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кесімімен реттелуге жататын қатынастар" деген бағандағы 3) тармақша алынып тасталсын.
Премьер-Министр