О создании рабочей группы для разработки Методики определения прогнозной потребности экономики в специалистах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 203-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 4 сентября 2003 года N 203-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
1. В целях выработки предложений по разработке Методики определения прогнозной потребности экономики в специалистах создать рабочую группу в следующем составе:
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан,
руководитель
Гамарник                  - первый вице-министр образования и науки
Геннадий Николаевич         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ашитов                    - вице-министр труда и социальной защиты
Батыржан Заирканович        населения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мешимбаева                - заместитель директора Департамента
Анар Ертулевна              региональной политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Абдрасилов                - директор Департамента высшего и
Болатбек Серикбаевич        послевузовского профессионального
образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Балкияев                  - заместитель директора Департамента
Талгат Нуриденович          экономической политики и индикативного
планирования Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Баталов                   - профессор Восточно-Казахстанского
Юрий Васильевич             государственного технического
университета имени Д. Серикбаева
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жолдасбаев                - заместитель Председателя Агентства
Сансызбай Илиусизович       Республики Казахстан по статистике
Имашева                   - начальник отдела Департамента анализа и
Сагадат Онгарбаевна         публикации статистической информации
Агентства Республики Казахстан по
статистике
Кенжегузин                - директор Института экономики
Марат Балгужиевич           Национальной академии наук Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Лекер                     - директор Департамента начального и
Куандык Ахметович           среднего профессионального образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сабиева                   - начальник Управления регулирования
Айгуль Касеновна            рынка труда Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Турганкулов               - заместитель Председателя Агентства
Ардак Касымкулович          Республики Казахстан по информатизации
и связи
Яновская                  - проректор по научной работе Казахского
Ольга Алексеевна            экономического университета имени
Т. Рыскулова Министерства образования и
науки Республики Казахстан

Экономиканың мамандарға болжамды қажеттiлiгiн анықтау әдiстемесін әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі 203-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
1. Экономиканың мамандарға болжамды қажеттiлiгiн анықтау әдiстемесiн әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исаев                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы       және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшi
Гамарник                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Геннадий Николаевич       ғылым бiрiншi вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Әшитов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Зайырқанұлы      халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Мешiмбаева              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Анар Ертөлеқызы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Аймақтық саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментi директорының
орынбасары, хатшы
Әбдiрәсiлов             - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Болатбек Серiкбайұлы      ғылым министрлiгi Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiм
департаментiнiң директоры
Балқияев                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Талғат Нұриденұлы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Экономикалық саясат және индикативтiк
жоспарлау департаментi директорының
орынбасары
Баталов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Юрий Васильевич           ғылым министрлiгi Д.Серiкбаев атындағы
Шығыс Қазақстан мемлекеттiк техникалық
университетiнiң профессоры
Жолдасбаев              - Қазақстан Республикасының Статистика
Сансызбай Елеусiзұлы      жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары
Имашева                 - Қазақстан Республикасының Статистика
Сағадат Оңғарбайқызы      жөнiндегi агенттiгi Статистикалық
ақпаратты талдау және жариялау
департаментiнiң бөлiм бастығы
Кенжеғозин Марат        - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Балғожаұлы                министрлiгiнiң Ұлттық ғылым академиясы
Экономика институтының директоры
Лекер                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Қуандық Ахметұлы          ғылым министрлiгi Бастауыш және кәсiптiк
орта бiлiм департаментiнiң директоры
Сәбиева                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Айгүл Қасенқызы           халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Еңбек нарығын реттеу басқармасының бастығы
Тұрғанқұлов             - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
Ардақ Қасымқұлұлы         және байланыс жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Яновская                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Ольга Алексеевна          ғылым министрлiгi T.Рысқұлов атындағы
Қазақ экономика университетiнiң ғылыми
жұмыс жөнiндегi проректоры

2. Рабочей группе в двухмесячный срок внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке Методики определения прогнозной потребности экономики в специалистах.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжение возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы екi ай мерзімде Экономиканың мамандарға болжамды қажеттілігін анықтау әдістемесін әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр