О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в четвертом квартале 2003 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 235-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в четвертом квартале 2003 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 сентября 2003 года N 235-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в четвертом квартале 2003 года
____________________________________________________________________
Дата   ! Наименование вопроса   ! Ответственные !  Докладчики
!                        ! за подготовку !
--------------------------------------------------------------------
1    !           2            !       3       !        4
-------------------------------------------------------------------
7 октября   О ходе реализации        Акимат         Кушербаев К.Е.
Закона Республики       Западно-
Казахстан "О языках      Казахстанской
в Республике Казахстан"  области
Акимат         Смирнов А.В.
Северо-
Казахстанской
области
7 октября   О развитии системы       Агентство по   Сарекенов К.З.
государственного         государственным
материального резерва    материальным
резервам
21 октября  Об итогах социально-     Министерство   Келимбетов К.Н.
экономического развития  экономики и
Республики Казахстан и   бюджетного
ходе реализации          планирования
Программы Правительства
Республики Казахстан
на 2003-2006 годы за 9
месяцев 2003 года и
задачах на четвертый
квартал 2003 года
21 октября  Об итогах исполнения     Министерство   Досаев Е.А.
государственного бюджета финансов
за 9 месяцев 2003 года
21 октября  О создании кремниевого   Министерство   Кулекеев Ж.А.
производства Казахстана  образования и
науки
11 ноября   О некоторых              Министерство   Токаев К.К.
вопросах делимитации     иностранных
казахстанско-российской  дел
границы, а также об
утверждении
Правительством Республики
Казахстан директив по
участкам, оставленным за
скобками при их описании
11 ноября   Об организации ведения   Агентство      Сапарбаев Б.М.
и публикации данных      таможенного
таможенной статистики    контроля
внешней торговли
Агентством таможенного
контроля Республики
Казахстан
25 ноября   О ходе исполнения Плана  Министерство   Жумабеков О.И.
законопроектных работ    юстиции
Правительства Республики
Казахстан на 2003 год,
проектах Плана законо-
проектных работ
Правительства Республики
Казахстан на 2004 год и
Перспективного плана
законопроектных работ
Правительства Республики

2003 жылдың төртiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнің мәжілістерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 қыркүйектегі N 235-ө өкімі
1. Қоса берiліп отырған 2003 жылдың төртiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнің мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердің тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгізуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 30 қыркүйектегі
N 235 өкімімен бекiтiлген
2003 жылдың төртiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
Тізбесі
___________________________________________________________________
Күні   |      Мәселенің атауы       | Дайындауға| Баяндамашылар
|                            | жауаптылар|
___________________________________________________________________
1                  2                     3             4
___________________________________________________________________
7    "Қазақстан Республикасындағы  Батыс       Қ.Е.Көшербаев
қазан  тiл туралы" Қазақстан         Қазақстан
Республикасының Заңын iске   облысының
асыру барысы туралы           әкiмдiгi
Солтүстiк   А.В.Смирнов
Қазақстан
облысының
әкiмдiгi
7    Мемлекеттiк материалдық       Мемлекеттiк Қ.З.Сәрекенов
қазан  резервтер жүйесiн дамыту      материалдық
туралы                        резервтер
жөнiндегi
агенттiк
21   2003 жылдың 9 айы iшiнде      Экономика   Қ.Н.Келiмбетов
қазан  Қазақстан Республикасының     және
әлеуметтiк-экономикалық       бюджеттiк
дамуының қорытындылары және   жоспарлау
Қазақстан Республикасы        министрлiгi
Yкiметiнiң 2003-2006 жылдарға
арналған бағдарламасын icкe
асыру барысы мен 2003 жылдың
төртiншi тоқсанына арналған
мiндеттер туралы
21   2003 жылдың 9 айы iшiнде      Қаржы       Е.А.Досаев
қазан  мемлекеттiк бюджеттiң         министрлiгі
атқарылуының қорытындылары
туралы
21    Қазақстанның кремний          Бiлiм және  Ж.Ә.Құлекеев
қазан  өндiрiсiн құру туралы         ғылым
министрлiгi
11    Қазақстан-ресей шекарасын     Сыртқы      Қ.К.Тоқаев
қараша  межелеудiң кейбiр мәселелерi  iстер
туралы, сондай-ақ оларды      министрлiгi
сипаттау кезiнде жақшадан
тыс қалдырылған учаскелер
бойынша директиваларды
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң бекiтуі туралы
11    Қазақстан Республикасы        Кедендiк    Б.М.Сапарбаев
қараша  Кедендiк бақылау агенттігінiң бақылау
сыртқы сауданың кеден         агенттігi
статистикасы деректерiн
жүргізуді ұйымдастыруы және
жариялауы туралы
25    Қазақстан Республикасы        Әділет      О.И.Жұмабеков
қараша  Yкiметiнiң 2003 жылға         министрлiгi
арналған заң жобалау
жұмыстары жоспарының атқарылу
барысы, Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылға арналған заң
жобалау жұмыстары жоспарының
және Қазақстан Республикасы

Казахстан на 2004-2006
годы
25 ноября   О работе по защите прав  Министерство   Джаксыбеков А.Р.
субъектов малого         индустрии
предпринимательства      и торговли
9 декабря   О формировании оптового  Министерство   Школьник В.С.
и розничного рынков      энергетики и
электроэнергии           минеральных
ресурсов
9 декабря   О мерах по дальнейшему   Министерство   Самакова А.Б.
развитию системы         охраны
мониторинга окружающей   окружающей
среды Республики         среды
Казахстан
9 декабря   О ходе подготовки        Агентство по   Турлыханов Д.Б.
спортсменов Республики   туризму и
Казахстан к XXVIII       спорту
Олимпийским играм 2004
года в Афинах
23 декабря  Об итогах повышения      Министерство   Карагусова Г.Д.
пенсионных выплат в      труда и
соответствии с           социальной
постановлением           защиты
Правительства            населения
Республики Казахстан
от 11 июня 2003 года
N 564 "О повышении
размеров пенсионных
выплат с 1 июня 2003
года"
23 декабря  О Концепции развития     Министерство   Кулекеев Ж.А.
системы образования      образования
Республики Казахстан     и науки
___________________________________________________________________

Үкiметінiң 2004-2006 жылдарға
арналған заң жобалау
жұмыстары перспективалық
жоспарының жобалары туралы
25    Шағын кәсiпкерлiк             Индустрия   Ә.Р.Жақсыбеков
қараша  субъектiлерінiң құқықтарын    және
қорғау жөнiндегі жұмыс туралы сауда
министрлігі
9     Электр энергиясының көтерме   Энергетика  В.С.Школьник
желтоқсан және бөлшек рыноктарын        және
қалыптастыру туралы           минералдық
ресурстар
министрлігі
9     Қазақстан Республикасының     Қоршаған    А.Б.Самақова
желтоқсан қоршаған ортаны қорғау        ортаны
мониторингi жүйесiн одан әрі  қорғау
дамыту жөнiндегі шаралар      министрлiгі
туралы
9     Қазақстан Республикасының     Туризм және Д.Б.Тұрлыханов
желтоқсан спортшыларын АФиныдағы        спорт
2004 жылғы XXVIII Олимпиада   жөнiндегі
ойындарына даярлау барысы     агенттiк
туралы
23     "2003 жылғы 1 маусымнан       Еңбек және  Г.Ж.Қарақұсова
желтоқсан бастап Зейнетақы төлеу        халықты
жөнiндегі мемлекеттік         әлеуметтік
орталықтан төленетiн зейнетақы қорғау
төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру министрлігі
туралы" Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 11 маусымдағы
N 564 қаулысына сәйкес
зейнетақы төлемдерiн арттыру
қорытындылары туралы
23    Қазақстан Республикасының     Білім және  Ж.Ә.Құлекеев
желтоқсан білім беру жүйесін дамыту     ғылым
тұжырымдамасы туралы          министрлігі
___________________________________________________________________