О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 51-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года
N 51-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 10, абзац первый графы "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства" исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө өкіміне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 51-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөніндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2001 жылғы 2 шілдедегi N 51-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгізілсін:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметi кесiмдерiнің тiзбесінде:
"Үкiмет кесiмiмен реттелуге тиiстi қатынастар" деген бағанның реттік нөмiрi 10-жолындағы бiріншi абзац алынып тасталсын.
Премьер-Министр