О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
3. Местным исполнительным органам Республики Казахстан осуществить мероприятия, вытекающие из Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 марта 2004 года N 61
Перечень нормативных правовых актов
Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан
"Об автомобильном транспорте" <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 20 июля 2004 г. N 206-р ; от 16 сентября 2004 г. N 268 .
____________________________________________________________________
N !  Наименование       ! Форма акта ! Ответственный  !  Сроки
п/п!  нормативного       !            ! государственный! исполнения
!  правового акта     !            ! орган          !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2             !     3      !       4        !      5
--------------------------------------------------------------------
1  Об утверждении        Постановление    МТК           март
правил перевозок      Правительства                  2004 года
опасных грузов        Республики
автотранспортными     Казахстан
средствами по
территории
Республики
Казахстан,
квалификационных
требований к
водителям и авто-
транспортным
средствам,
перевозящим
опасные грузы
2  Об утверждении        Постановление    МТК           март
перечня опасных       Правительства                  2004 года
грузов, допускаемых   Республики
к перевозке авто-     Казахстан
транспортными
средствами на
территории
Республики
Казахстан
3  Об утверждении        Постановление    МТК           март
Перечня пунктов       Правительства                  2004 года
пропуска авто-        Республики
транспортных          Казахстан
средств через
Государственную
границу Республики
Казахстан и постов
транспортного
контроля на
территории
Республики
Казахстан
4  (исключена - N 206-р от 20.07.2004 г.)
5  (исключена - N 268-р от 16.09.2004 г.)
6  Об утверждении        Постановление    МТК           сентябрь
правил организации    Правительства                  2004 года
и осуществления       Республики
перевозок неделимых   Казахстан
крупногабаритных
и тяжеловесных
грузов на территории
Республики Казахстан
7  Об утверждении        Постановление    МТК           октябрь
правил въезда на      Правительства                  2004 года
территорию Республики Республики
Казахстан и выезда    Казахстан
за ее пределы,
а также транзитного
проезда по ней
автотранспортных
средств
8  Об утверждении        Постановление    МТК           декабрь
правил лицензирования Правительства                  2004 года
в сфере автомобиль-   Республики
ного транспорта,      Казахстан
в том числе квалифи-
кационных требований
к лицензиатам
8-1 Об утверждении       Постановление  МТК, АЧС        декабрь
Правил привлечения    Правительства                  2004 года
автотранспортных      Республики
перевозчиков к        Казахстан
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций
--------------------------------------------------------------------

"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкiметi нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң қоса берiп отырған тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдары "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Pecпубликасының Заңынан туындайтын iс-шараларды жүзеге асырсын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 9 наурыздағы
N 61 өкiмiмен бекiтiлген
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
Қазақстан Республикасының Yкіметi нормативтiк құқықтық кесiмдерінің тiзбесi
Ескерту. 4-жол алынып тасталды - ҚР Премьер-Mинистрінің 2004.07.20. N 206  өкімімен .
Ескерту. 4-жол алынып тасталды, 8-1-жолмен толықтырылды - ҚР Премьер-Mинистрінің 2004.09.16. N 268  өкімімен .
___________________________________________________________________
Р/с|Нормативтiк құқықтық кесiмнiң|Кесiмнiң нысаны |Жауапты|Орындалу
N  |      атауы                  |                |мемле. |мерзiмi
|                             |                |кеттік |
|                             |                |орган  |
___|_____________________________|________________|_______|________
1             2                        3            4        5
___________________________________________________________________
1   Қазақстан Республикасының     Қазақстан       KKM      2004
аумағы бойынша, автокөлiк     Республикасы             жылғы
құралдарымен қауiптi жүктердi Yкiметiнiң               наурыз
тасымалдау ережесiн, қауіптi  қаулысы
жүктердi тасымалдайтын
жүргiзушiлерге және автокөлiк
құралдарына қойылатын
бiлiктiлiк талаптарын бекiту
туралы
2   Қазақстан Республикасының     Қазақстан       KKM      2004
аумағында автокөлiк құралда.  Республикасы             жылғы
рымен тасымалдауға рұқсат     Yкiметінің               наурыз
етiлетiн қауiптi жүктердiң    қаулысы
тiзбесiн бекiту туралы
3   Қазақстан Республикасының     Қазақстан       ККМ      2004
Мемлекеттiк шекарасы арқылы   Республикасы             жылғы
автокөлiк құралдарын өткiзу   Yкiметінің               наурыз
пункттерiнің және Қазақстан   қаулысы
Республикасының аумағындағы
көлiктiк бақылау посттарының
тiзбесiн бекiту туралы
4 <*>
5 <*>
6   Қазақстан Республикасының     Қазақстан       KKM      2004
аумағында бөлiнбейтiн iрi     Республикасы             жылғы
көлемдi және ауыр салмақты    Үкiметiнің               қыркүйек
жүктердi тасымалдауды         қаулысы
ұйымдастыру және жүзеге
асыру ережесiн бекiту туралы
7   Автокөлiк құралдарының        Қазақстан       KKM      2004
Қазақстан Республикасының     Республикасы             жылғы
аумағына кiру және одан       Үкiметiнiң               қазан
тысқары жерлерге шығу,        қаулысы
сондай-ақ оның аумағы
бойынша транзиттiк
жүрiп өту ережесiн бекiту
туралы
8   Автомобиль көлiгi саласын.    Қазақстан       KKM      2004
дағы лицензиялау ережесiн,    Республикасы             жылғы
соның iшiнде лицензиаттарға   Үкiметiнiң               желтоқсан
қойылатын бiлiктiлiк талап.   қаулысы
тарын бекiту туралы
8-1 Автокөлік                     Қазақстан   ККМ, ТЖА    2004 жылғы
тасымалдаушыларын             Республикасы             желтоқсан
төтенше жағдайларды           Үкіметінің
жоюға тарту ережесін          қаулысы
бекіту туралы
___________________________________________________________________