О создании рабочей группы по организации и проведению Казахстанско-российского форума предпринимателей в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 236-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 236-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
1. Создать рабочую группу по организации и проведению Казахстанско-российского форума предпринимателей в городе Алматы в следующем составе:
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан, руководитель
Казыбаев                  - председатель Комитета по поддержке
Айдар Калымтаевич           малого бизнеса Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сейткожаев                - исполняющий обязанности начальника
Кайрат Кунтуганович         отдела Комитета по поддержке малого
бизнеса Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Искакова                  - заведующий Секретариатом Национальной
Саида Куановна              комиссии по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан
Наубетова                 - заведующий сектором Секретариата
Рашида Ароновна             Национальной комиссии по делам семьи и
женщин при Президенте Республики
Казахстан
Кузембаев                 - Директор Департамента искусств и
Валерий Альбекович          международных культурных связей
Министерства культуры Республики
Казахстан
Мухамбетов                - директор Департамента промышленности и
Малик Айсагалиевич          торговли Акимата города Алматы
Касымова                  - заместитель директора Департамента
Асия Салгараевна            инновационной политики и развития новых
технологий Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Идрисов                   - исполняющий обязанности заместителя
Марат Макеевич              директора Департамента отраслевой
политики и программ Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Жангазиев                 - начальник управления стратегии развития
Жаркын Кайдарович           малого бизнеса Комитета по поддержке
малого бизнеса Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Жолдыбай                  - начальник управления печатных средств
Кенжеболат Махмутович       массовой информации Департамента
средств массовой информации
Министерства информации Республики
Казахстан
Муханов                   - начальник управления базовых отраслей
Толеген Муханович           Департамента отраслей промышленности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шаханова                  - начальник отдела инвестиционного
Газиза Ганиевна             сотрудничества Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Манакбай                  - председатель правления акционерного
Толымбек                    общества "Фонд развития малого
предпринимательства" (по согласованию)
Баталов                   - президент закрытого акционерного
Аскар Болатович             общества "Казахстанский центр содействия
инвестициями" (по согласованию)
Байкенов                  - председатель правления Конфедерации
Кадыр Каркабатович          работодателей Республики Казахстан (по
согласованию)
Назханов                  - исполнительный директор Ассоциации
Тимур Кузекович             "Форум предпринимателей Казахстана" в
городе Алматы (по согласованию).

Алматы қаласында Қазақстан-Ресей кәсiпкерлер форумын ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 236-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. Мынадай құрамдағы Алматы қаласында Қазақстан-Ресей кәсiпкерлер форумын ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Болат Советұлы          сауда вице-министрi, жетекшi
Қазыбаев              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Айдар Қалымтайұлы       сауда министрлiгi Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары
Сейiтқожаев           - Қазақстан Республикасы  Индустрия және
Қайрат Күнтуғанұлы      сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетi бөлiм бастығының
мiндетiн атқарушы
Ысқақова              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Саида Қуанқызы          жанындағы Отбасы және әйелдер iстерi
жөнiндегi ұлттық комиссиясы хатшылығының
меңгерушiсi
Нәубетова             - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Рашида Аронқызы         жанындағы Отбасы және әйелдер iстерi
жөнiндегi ұлттық комиссиясы хатшылығының
сектор меңгерушiсi
Күзембаев             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Валерий Әлiбекұлы       министрлігі Өнер және халықаралық мәдени
байланыстар департаментiнiң директоры
Мұхамбетов            - Алматы қаласының әкімдігі Өнеркәсiп және
Мәлiк Айсағалиұлы       сауда департаментiнiң директоры
Қасымова              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсия Салғарақызы        сауда министрлігінің Инновациялық саясат
және жаңа технологияларды дамыту
департаментi директорының орынбасары
Ыдырысов Марат        - Қазақстан Республикасының Экономика және
Мәкейұлы                бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
саясат және бағдарламалар департаментiнiң
директоры орынбасарының мiндетiн атқарушы
Жанғазиев             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жарқын Қайдарұлы        сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi комитетi Шағын бизнестi дамыту
стратегиясы басқармасының бастығы
Жолдыбай              - Қазақстан Республикасы Ақпарат
Кенжеболат Махмұтұлы    министрлiгiнiң Бұқаралық ақпарат құралдары
департаментi баспа ақпарат құралдары
басқармасының бастығы
Мұқанов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Төлеген Мұқанұлы        сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп салалары
департаментi базалық салалар басқармасының
бастығы
Шаханова              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғазиза Ғаниқызы         сауда министрлiгiнiң Инвестициялар
жөнiндегi комитетi инвестициялық
ынтымақтастық бөлiмiнiң бастығы
Манақбай Толымбек     - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Бәйкенов              - Қазақстан Республикасының жұмыс берушiлер
Қадыр Қарқабатұлы       конфедерациясы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Баталов               - "Инвестицияларға жәрдемдесудiң қазақстандық
Асқар Болатұлы          орталығы" жабық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Назыханов             - Алматы қаласындағы "Қазақстан кәсiпкерлерi
Тимур Күзекұлы          форумы" қауымдастығының атқарушы
директоры (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 6 сентября 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проведению Казахстанско-российского форума предпринимателей в городе Алматы.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 6 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Алматы қаласында Қазақстан-Ресей кәсiпкерлер форумын өткiзу жөнiнде ұсыныстар берсiн.
Премьер-Министр