О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года N 268-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 61-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" следующие изменение и дополнение:
в Перечне нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"8-1 Об утверждении      Постановление  МТК, АЧС       декабрь
Правил привлечения  Правительства                 2004 года
автотранспортных    Республики
перевозчиков к      Казахстан
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций                                                     ".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 16 қыркүйектегі N 268-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 61-ө  өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі нормативтік-құқықтық кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 5-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
"8-1  Автокөлік              Қазақстан    ККМ, ТЖА    2004 жылғы
тасымалдаушыларын      Республикасы             желтоқсан
төтенше жағдайларды    Үкіметінің
жоюға тарту ережесін   қаулысы
бекіту туралы                                             ".
Премьер-Министр