О подготовке и проведении рабочего визита Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 января 2005 года N 2-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в Республику Казахстан с 11 по 14 января 2005 года в городах Астане (в случае посещения) и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-
организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Российской Федерации согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы.
5. Акиму города Алматы организовать прием в честь Президента Российской Федерации в городе Алматы.
6. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акимам городов Астаны (в случае посещения) и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны (в случае посещения) и Алматы.

Ресей Федерациясының Президентi Владимир Владимирович Путиннiң Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы N 2-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және 2005 жылғы 11-14 қаңтарда Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларында Ресей Федерациясының Президентi Владимир Владимирович Путиннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі сапарды дайындау және өткізу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiнде қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен және Сыртқы істер министрлігімен бiрлесiп, Ресей Федерациясы Президентiнiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуiн, Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Алматы қаласының әкiмi Ресей Федерациясының Президентi құрметiне Алматы қаласында қабылдау ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әкiмдерi Ресей Федерациясының делегациясын қарсы алу және шығарып салу, Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.

8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Российской Федерации в аэропортах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 января 2005 года N 2-р
Организационные меры по обслуживанию членов
официальной делегации Российской Федерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Российской Федерации (1+10), а также оказание содействия в размещении и обеспечении транспортным обслуживанием сопровождающих лиц в гостиницах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны (в случае посещения) и Алматы при встрече и проводах официальной делегации Российской Федерации.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Н.Назарбаева в честь Президента Российской Федерации В. Путина в городе Алматы.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әуежайларында Ресей Федерациясының Президентін қарсы алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 10 қаңтардағы
N 2-ө өкiмiне қосымша
Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерiн (1+10) Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларында қонақ үйлерiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету, сонымен қатар бiрге жүретiн адамдарды орналастыруға және оларға көлiктiк қызмет көрсетуге жәрдем көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ресей Федерациясы ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының ресми делегациясын Астана (баратын жағдайда) және Алматы қалаларының әуежайларында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi H. Назарбаевтың атынан Ресей Федерациясының Президентi В. Путиннiң құрметiне Алматы қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.