О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года N 63-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2005 года N 157-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 272.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года 63-р следующие изменения:
ввести в состав делегации Республики Казахстан в Комиссии по водным биоресурсам Каспийского моря:
Сулейменова Каната Бостановича   - председателя Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
руководителем
Ромашова Юрия Тулегеновича       - заместителя председателя Комитета
рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместителем
руководителя
Шуткараева Азиса Васильевича     - заместителя начальника управления
охраны, воспроизводства и
регулирования рыбных ресурсов и
других водных животных Комитета
рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Джамалову Веру Джаксановну       - начальника управления оценки и
планирования контрольно-надзорной
деятельности Комитета
природоохранного контроля
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Камелова Аскара Кадралиевича     - заместителя директора Атырауского
филиала республиканского
государственного предприятия
"Научно-производственный центр
рыбного хозяйства" Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан;
в строке:
"Сыздыков Нурлан Нурмухамбетович - начальник управления охраны,
воспроизводства и регулирования
рыбных ресурсов и других водных
животных Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан,
заместитель руководителя"
слова ", заместитель руководителя" исключить;
вывести из указанного состава: Мусатаева Мурата Хабдылжаппаровича, Акзама Жусупжана.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 8 сәуiрдегi N 63-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 157-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 272 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 8 сәуiрдегi N 63-ө өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
Каспий теңiзiнің су биоресурстары жөнiндегi комиссиядағы Қазақстан Республикасы делегациясының құрамына мыналар енгiзілсiн:
Сүлейменов             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Қанат Бостанұлы          министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң
төрағасы, жетекшi
Ромашов                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Юрий Төлегенұлы          министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi
төрағасының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Шотқараев              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Әзис Василийұлы          министрлiгi Балық шаруашылығы
комитетiнiң балық ресурстарын және басқа
дa су жануарларын қорғау, өсiмiн молайту
және реттеу басқармасы бастығының
орынбасары
Жамалова               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Вера Жақсанқызы          қорғау министрлiгiнiң Табиғатты қорғауды
бақылау комитетi бақылау-қадағалау
қызметiн бағалау мен жоспарлау
басқармасының бастығы
Кәмелов                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Асқар Қадырәліұлы        министрлігі "Балық шаруашылығы
ғылыми-өндiрiстiк орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының Атырау филиалы
директорының орынбасары;
мына:
"Сыздықов              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Нұрлан Нұрмұхамбетұлы    министрлiгi Балық шаруашылығы комитетi
балық ресурстарын және басқа да су
жануарларын қорғау, өсiмiн молайту және
реттеу басқармасының бастығы, жетекшiнiң
орынбасары"
деген жолдағы ", жетекшiнiң орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Мұсатаев Мұрат Хабдылжаппарұлы, Ақзам Жүсiпжан шығарылсын.
Премьер-Министр