О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2005 года N 247-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных   актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
подпункты 2), 4) строки, порядковый номер 37, исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туpалы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 9 қыркүйектегі N 247-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкіміне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 37-жолдың 2), 4) тармақшалары алынып тасталсын.
Премьер-Министр