О рабочей группе по подготовке проекта Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы и предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2006 года N 8-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2007 года N 3-p
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 25 января 2006 года N 8-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 15 января 2007 года N  3-p .
В соответствии с подпунктом 6)  статьи 53 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1  статьи 7 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях подготовки проекта Доклада о Программе Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы (далее - проект Доклада) для представления его Парламенту Республики Казахстан, а также предложений к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                  - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович         Республики Казахстан, руководитель
Келимбетов               - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кусаинов                 - вице-министр экономики
Марат Апсеметович          и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
секретарь
Аканов                   - вице-министр здравоохранения
Айкан Аканович             Республики Казахстан
Кесикбаев                - первый вице-министр охраны окружающей
Султангали Кабденович      среды Республики Казахстан
Абдымомунов              - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович       Республики Казахстан
Айтжанов                 - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич             Республики Казахстан
Дуйсенова                - виц-министр труда и социальной защиты
Тамара Босымбековна        населения Республики Казахстан
Жошибаев                 - заместитель Министра иностранных дел
Рапиль Сеитханович         Республики Казахстан
Исекешев                 - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич            Республики Казахстан
Касымбек                 - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы            Республики Казахстан
Куставлетов              - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович            Казахстан
Петров                   - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович         Республики Казахстан
Утеулина                 - вице-министр образования и науки
Хафиза Мухтаровна          Республики Казахстан
Абдульманов              - первый заместитель председателя
Алмаз Какимтаевич          Комитета начальника штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Алдабергенов             - первый заместитель Председателя
Нурлан Шадибекович         Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Раимбеков                - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тортаев                  - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович          Республики Казахстан по статистике
Айманбетова              - заместитель Председателя Национального
Гульбану Зарлыковна        Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Божко                    - первый заместитель Председателя
Владимир Карпович          Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Абдрахимов               - первый заместитель Председателя
Габидулла                  Агентства Республики Казахстан
Рахматуллаевич             по делам государственной службы
(по согласованию)
Баймагамбетов            - заместитель Председателя Агентства
Серик Нуртаевич            Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Досмукаметов             - заместитель Председателя Агентства
Канат Мухаметкаримович     Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
(по согласованию)
Нусупова                 - заведующая Сводным аналитическим
Асем Бековна               отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Котенко                  - заведующая Экономическим отделом
Наталья Леонидовна         Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Табанов                  - заведующий Отделом производственной
Эльдар Рашитович           сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Егимбаева                - заведующая Юридическим отделом
Жанна Дачеровна            Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Бабакумаров              - вице-министр культуры,
Ержан Жалбакович           информации и спорта
Республики Казахстан
Шпекбаев                 - вице-министр внутренних
Алик Жаткамбаевич          дел Республики Казахстан
Акчулаков                - вице-министр энергетики
Булат Уралович             и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Елемесов                 - вице-министр финансов
Аскар Раушанулы            Республики Казахстан
Есекеев                  - заместитель председателя
Куанышбек Бахытбекович     Агентства по информатизации
и связи Республики
Казахстан  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 3 марта 2006 года N  45-р .

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың жобасын және Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына Жолдауының жобасына ұсыныстарды дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 8-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.01.15. N 3 өкімімен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының  53-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы  7-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының Парламентіне ұсыну үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасы туралы баяндаманың жобасын (бұдан әpi - Баяндаманың жобасы), сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына Жолдауының жобасына ұсыныстарды дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Mәсімов                       - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы               Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Келімбетов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы                 Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, жетекшінің
орынбасары
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi, хатшы
Ақанов                        - Қазақстан Республикасының
Айқан Ақанұлы                   Денсаулық сақтау вице-министрi
Кесікбаев                     - Қазақстан Республикасының
Сұлтанғали Қабденұлы            Қоршаған ортаны қорғау бірінші
вице-министрі
Әбдімомынов                   - Қазақстан Республикасының Білім
Азамат Құрманбекұлы             және ғылым вице-министрі
Айтжанов                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                   шаруашылығы вице-министрі
Дүйсенова                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Тамара Босымбекқызы             және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Жошыбаев                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Рәпіл Сейітханұлы               істер министрінің орынбасары
Исекешев                      - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы                 Индустрия және сауда
вице-министрі
Қасымбек                      - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы                 және коммуникация вице-министрі
Құсдәулетов                   - Қазақстан Республикасының
Дулат Рашитұлы                  Әділет вице-министрі
Петров                        - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович              Төтенше жағдайлар вице-министрі
Өтеулина                      - Қазақстан Республикасының Білім
Хафиза Мұхтарқызы               және ғылым вице-министрі
Әбділманов                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Алмас Кәкімтайұлы               министрлігінің Штабтар
бастықтары комитеті төрағасының
бірінші орынбасары
Алдабергенов                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы               монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Райымбеков                    - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Ұтжанұлы               ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Тортаев                       - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Қадырұлы               Статистика агенттігі төрағасының
орынбасары
Айманбетова                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Гүлбану Зарлыққызы              Банкі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Божко                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Владимир Карпович               қауіпсіздік комитеті төрағасының
бірінші орынбасары (келісім
бойынша)
Әбдірахымов                   - Қазақстан Республикасы
Ғабидолла Рахматоллаұлы         Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Баймағамбетов                 - Қазақстан Республикасы
Серік Нұртайұлы                 Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
(қаржы полициясы) төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Досмұқаметов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қанат Мұхаметкәрімұлы           нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігі                                             төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Нүсіпова                      - Қазақстан Республикасы
Әсем Бекқызы                    Премьер-Министрінің Кеңсесі Жиынтық
талдау бөлімінің меңгерушісі
Котенко                       - Қазақстан Республикасы
Наталья Леонидовна              Премьер-Министрінің Кеңсесі
Экономика бөлімінің меңгерушісі
Табанов                       - Қазақстан Республикасы
Эльдар Рашитұлы                 Премьер-Министрінің Кеңсесі
Өндірістік сала және инфрақұрылым
бөлімінің меңгерушісі
Егімбаева                     - Қазақстан Республикасы
Жанна Дачерқызы                 Премьер-Министрінің Кеңсесі Заң
бөлімінің меңгерушісі
Бабақұмаров                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ержан Жалбақұлы                 ақпарат және спорт вице-министрi
Шпекбаев                      - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Алик Жатқамбайұлы               вице-министрi
Ақшолақов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы                   және минералдық ресурстар вице-
министрi
Елемесов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Раушанұлы                 вице-министрi
Есекеев                       - Қазақстан Республикасы
Куанышбек Бақытбекұлы           Ақпараттандыру және байланыс
агенттiгi төрағасының орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.03.02.  N 45 өкімімен.

2. Рабочей группе:
в сроки, установленные протоколом заседания Правительства Республики Казахстан от 24 января 2006 года N 1, внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Доклада и предложения к проекту Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана;
предоставить право привлечения специалистов центральных, местных исполнительных и других государственных органов, а также запроса необходимых материалов для разработки проекта Доклада.
внести в установленном порядке на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проекты:
Общенационального плана мероприятий по реализации  Послания Главы государства народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" (далее - Общенациональный план) и  Сетевого графика исполнения мероприятий Общенационального плана к 15 марта 2006 года;
Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы к 20 марта 2006 года.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 3 марта 2006 года N  45-р .
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 қаңтардағы мәжілісінің N 1 хаттамасында белгіленген мерзімде Баяндаманың жобасын және Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына Жолдауының жобасына ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін;
оған орталық, жергілікті атқарушы және басқа мемлекеттік органдардың мамандарын тарту, сондай-ақ Баяндаманың жобасын әзірлеу үшін қажетті материалдарды сұрату құқығы берілсін;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына мыналардың:
2006 жылғы 15 наурызға қарай Мемлекет басшысының 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi елу елдiң қатарына кiру стратегиясы" Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарының (бұдан әрi - Жалпыұлттық жоспар) және Жалпыұлттық жоспардың iс-шараларын орындаудың желiлiк кестесiнiң;
2006 жылғы 20 наурызға қарай Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасының жобаларын белгiленген тәртiппен енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.03.02.  N 45 өкімімен.
Премьер-Министр