О создании рабочей группы по выработке предложений по долевому участию граждан в жилищном строительстве
Распоряжение и.о. Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2006 года N 51-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение и.о. Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2006 года N 51-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях выработки предложений по долевому участию граждан в жилищном строительстве:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов Аскар Булатович        - вице-министр индустрии
и торговли Республики
Казахстан, руководитель
Чирков Владимир Николаевич     - первый заместитель
председателя Комитета
по делам строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Маслов Василий Карлович        - начальник управления
жилищного строительства
и жилищно-коммунального
хозяйства Комитета по
делам строительства и
жилищно-коммунального
хозяйства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан,
секретарь
Джолдасбаева                   - депутат Сената Парламента
Нурлыгаим Чалдановна             Республики Казахстан
(по согласованию)
Галимов Фарит Хабибрахманович  - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Утегулов Маулен Амангельдиевич - заместитель председателя
Комитета казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
Нургожаева                     - директор Бюджетного
Татьяна Александровна            департамента Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Уразгулов Расул Кабдуллович    - заместитель директора
Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тагажай Талгат Болатович       - начальник отдела
организации работ по
регистрации прав на
недвижимое имущество
Комитета регистрационной
службы Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Мунжасаров                     - заместитель директора
Жумагали Ахметгалиевич           Департамента архитектуры
и градостроительства
акимата города Астаны
Рахимбаев Айдын Жумадилович    - вице-президент ассоциации
застройщиков Казахстана-
председатель правления
акционерного общества
"Bi Group" (пo согласованию)
Ахметжанова Баян Темиртасовна  - президент общественного
объединения лиги
потребителей
(по согласованию)
Сафарова Тамарахан Сериковна   - исполняющая обязанности
председателя правления
закрытого акционерного
общества "Институт
законодательства
Республики Казахстан"
(по согласованию)

Тұрғын үй құрылысына азаматтардың үлестiк қатысуы бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 наурыздағы N 51-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Тұрғын үй құрылысына азаматтардың үлестiк қатысуы бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы              сауда вице-министрi, жетекшi
Чирков                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Владимир Николаевич         сауда министрлiгiнің Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi төрағасының бiрiншi
орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Маслов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Василий Карлович            сауда министрлiгiнiң Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi тұрғын үй құрылысы және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының
бастығы, хатшы
Жолдасбаева               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Нұрлығайым Шалданқызы       Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Галимов                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Фарит Хабибрахманович       Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Өтеғұлов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәулен Амангелдiұлы         министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi
төрағасының орынбасары
Нұрғожаева                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Татьяна Александровна       министрлiгi Бюджет департаментiнiң
директоры
Оразғұлов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Расул Қабдоллаұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары
Тағажай                   - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Талғат Болатұлы             министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетi
жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу
жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
бөлiмiнiң бастығы
Мыңжасаров                - Астана қаласы әкiмдiгiнiң Сәулет және
Жұмағали Ахметғалиұлы       қала құрылысы департаментi директорының
орынбасары
Рахымбаев                 - Қазақстан құрылыс салушылар
Айдын Жұмадiлұлы            қауымдастығының вице-президентi -
"Вi Group" акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы (келiсiм бойынша)
Ахметжанова               - тұтынушылар лигасы қоғамдық
Баян Темiртасқызы           бірлестігінің президентi (келiсiм
бойынша)
Сафарова                  - "Қазақстан Республикасының 3аңнама
Тамарахан Серiкқызы         институты" жабық акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының мiндетiн атқарушы
(келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по долевому участию граждан в жилищном строительстве.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде тұрғын үй құрылысына азаматтардың үлестiк қатысуы бойынша ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгіне жүктелсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы