О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 310-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
подпункт 3) строки, порядковый номер 52, исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 310-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 52-жолдың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
Премьер-Министр