О создании рабочей группы по вопросу увеличения налогооблагаемой базы застройщиков
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года N 360-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 20 декабря 2006 года N 360-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
1. В целях выработки предложений по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство в части увеличения налогооблагаемой базы застройщиков, завышающих цену продажи жилья по сравнению с себестоимостью его строительства более чем на 15-20 процентов, создать рабочую группу в следующем составе:
Кусаинов                   - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович            бюджетного планирования Республики
Казахстан, руководитель
Тихонюк                    - заместитель председателя Комитета
Николай Петрович             по делам строительства и
жилищнокоммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кнюх                       - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна             политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Ермекова                   - директор Департамента планирования
Несипбала Абсагитовна        расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Сагындыков                 - директор Департамента инвестиционной
Самат Алпысович              политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кипшаков                   - начальник управления налогового
Аргын Мыктыбаевич            администрирования Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Мукашев                    - заместитель председателя Комитета
Марат Жомартбекович          регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Ибадуллаев                 - заместитель директора Департамента
Абдулла Сабиевич             жилья по городу Астане
Маймаков                   - заместитель директора Департамента
Рабандияр Маймакович         экономики и бюджетного планирования
по городу Алматы
Белович                    - вице-президент товарищества с
Павел Александрович          ограниченной ответственностью
"Корпорация Базис - А"
Рахметова                  - управляющий директор по инвестициям
Гульнара                     акционерного общества "BI GROUP"
Ибраев                     - заместитель председателя правления
Берик Аканович               общественного объединения по защите
прав потребителей и индивидуальных
предпринимателей "Азат"

Құрылыс салушылардың салық салынатын базасын ұлғайту мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 360-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
1. Салық заңнамасына тұрғын үйді сату бағасының құнын оның құрылысының өзіндік құнымен салыстырғанда 15-20 пайыздан аса жоғарылататын құрылыс салушылардың салық салынатын базасын ұлғайту бөлігінде өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы             және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, жетекші
Тихонюк                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Николай Петрович             және сауда министрлігінің Құрылыс
және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитеті
төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Кнюх                       - Қазақстан Республикасы Экономика
Вера Андриановна             және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Салық саясаты және болжамдар
департаментінің директоры, хатшы
Ермекова                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Несіпбала Әбсағитқызы        және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Салалық органдардың шығыстарын
жоспарлау департаментінің директоры
Сағындықов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Самат Алпысұлы               бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментінің директоры
Қыпшақов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы            министрлігінің Салық комитеті
салықтық әкімшілендіру басқармасының
бастығы
Мұқашев                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Жомартбекұлы           министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының орынбасары
Ибадуллаев                 - Астана қаласы бойынша Тұрғын үй
Абдулла Сәбиұлы              департаменті директорының орынбасары
Маймақов                   - Алматы қаласы бойынша Экономика
Рабандияр Маймақұлы          және бюджеттік жоспарлау департаменті
директорының орынбасары
Белович                    - "Базис-А корпорациясы" жауапкершілігі
Павел Александрович          шектеулі серіктестігінің
вице-президенті
Рахметова                  - "ВІ GROUP" акционерлік қоғамының
Гүлнәр                       инвестициялар жөніндегі басқарушы
директоры
Ыбыраев                    - "Азат" тұтынушылар мен жеке
Берік Ақанұлы                кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау
жөніндегі қоғамдық бірлестік
басқармасы төрағасының орынбасары

2. Рабочей группе в срок до 25 декабря 2006 года внести в установленном порядке на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу увеличения налогооблагаемой базы застройщиков.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 25 желтоқсанға дейінгі мерзімде құрылыс салушылардың салық салынатын базасын ұлғайту мәселесі жөніндегі ұсыныстарды белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр