О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2006 года N 27-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2007 года N 15-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2006 года N 27-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 2, исключить.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 16 ақпандағы N 27-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 15-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 16 ақпандағы N 27-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр