О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2007 года N 234-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций принять соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22   августа 2007 года N 234-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в
Закон Республики Казахстан "О кредитных бюро и формировании
кредитных историй в Республике Казахстан
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Правил,сроков и
объемов
предоставления
информации и
сведений
кредитными бюро
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организации
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций (по
согласованию)
Август
2007 года
2.
О внесении
изменений в
постановление
Правления Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию и
надзору финансового
рынка и финансовых
организаций от 25
октября 2004 года
N 303 "Об
утверждении
Инструкции об
организации инфор-
мационного процесса
в деятельности
участников системы
формирования
кредитных историй и
их использования,
защиты и сохран-
ности базы данных
кредитных историй,
о минимальных
требованиях к их
информационным
ресурсам, инфор-
мационным системам,
помещениям,
электронному
оборудованию"
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организации
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций (по
согласованию),
Агентство
Республики
Казахстан по
информатизации
и связи
Август
2007 года

"Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттік тарихты қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 22 тамыздағы N 234-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттік тарихты қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі тізбеге сәйкес тиісті нормативтік кұқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 22 тамыздағы
N 234-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасындағы кредиттік бюролар және кредиттік
тарихты қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
р/с
N
Нормативтік
құқықтық
актінің
атауы
Актінің
нысаны
Орындауға
жауапты
мемлекеттік
орган
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Кредиттік
бюролардың
ақпаратты
және
мәліметтерді
беру тәртібін,
мерзімін және
көлемін бекіту
туралы
Қазақстан
Республикасы
Қаржы нарығы
мен қаржы
ұйымдарын
реттеу және
қадағалау
агенттігі
Басқармасының
қаулысы
Қазақстан
Республикасы
Қаржы
нарығымен
қаржы
ұйымдарын
реттеу және
қадағалау
агенттігі
(келісім
бойынша)
2007 жылғы
тамыз
2
"Кредиттік
тарихты
қалыптастыру
және оларды
пайдалану жүйесі
қатысушыларының
қызметіндегі
ақпараттық
процесті
ұйымдастыру,
кредиттік
тарихтың
деректер
базасының
қорғалуына және
сақталуына,
олардың
ақпараттық
ресурстарына,
ақпараттық
жүйелеріне,
үй-жайларына,
электронды
жабдықтарына
қойылатын ең
төменгі талаптар туралы
нұсқаулықты
бекіту туралы"
Қазақстан
Республикасы
Қаржы нарығы
мен қаржы
ұйымдарын
реттеу және
қадағалау
агенттігі
Басқармасының
2004 жылғы
25 қазандағы
N 303 қаулысына
өзгерістер
енгізу туралы
Қазақстан
Республикасы
Қаржы нарығы
мен қаржы
Ұйымдарын
реттеу және
қадағалау
агенттігі
Басқармасының
қаулысы
Қазақстан
Республикасы
Қаржы нарығы
мен қаржы
ұйымдарын
реттеу және
қадағалау
агенттігі
(келісім
бойынша),
Қазақстан
Республикасы
Ақпараттан-
дыру және
байланыс
агенттігі
2007 жылғы
тамыз