О создании рабочей группы по вопросам застройки города Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 2007 года N 251-р
В целях реализации личного поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 10 сентября 2007 года N 01-25.69:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Премьер-Министр Республики
Карим Кажимканович           Казахстан, руководитель
Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Дауылбаев                  - Заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич           Республики Казахстан
(по согласованию), заместитель
руководителя
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан, секретарь
Балиева                    - Министр юстиции
Загипа Яхяновна              Республики Казахстан
Коржова                    - Министр финансов Республики
Наталья Артемовна            Казахстан
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан
Храпунов                   - Министр по чрезвычайным
Виктор Вячеславович          ситуациям Республики Казахстан
Искаков                    - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич          Республики Казахстан
Оспанов                    - Председатель Агентства по
Бакыт Сагындыкович           управлению земельными ресурсами
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 20 сентября 2007 года изучить поставленные вопросы и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан конкретные предложения по их решению.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр

Алматы қаласының құрылысы мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 11 қыркүйектегі N 251-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 01-25.69 жеке тапсырмасын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы           Премьер-Министрі, жетекші
Шөкеев                    - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы            Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Дауылбаев                 - Қазақстан Республикасы
Асхат Қайзоллаұлы           Бас прокурорының орынбасары
(келісім бойынша), жетекшінің
орынбасары
Оразбақов                 - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы            Индустрия және сауда министрі,
хатшы
Балиева                   - Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхянқызы             Әділет министрі
Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна           Қаржы министрі
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі
Храпунов                  - Қазақстан Республикасының
Виктор Вячеславович         Төтенше жағдайлар министрі
Ысқақов                   - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Әбділдаұлы           Қоршаған ортаны қорғау министрі
Оспанов                   - Қазақстан Республикасы
Бақыт Сағындықұлы           Жер ресурстарын басқару
агенттігінің төрағасы
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 20 қыркүйекке дейінгі мерзімде қойылған мәселелерді зерделесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына оларды шешу жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр