О создании рабочей группы для выработки предложений по проектам меморандумов центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 287-р
В целях выработки предложений по проектам меморандумов центральных исполнительных органов Республики Казахстан (далее - проекты меморандумов), предусмотренных статьей 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович           Республики Казахстан, руководитель
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Абдрахимов                 - Руководитель Канцелярии Премьер-
Габидулла Рахматуллаевич     Министра Республики Казахстан
Ибраев                     - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович             Премьер-Министра Республики Казахстан
Кармазина                  - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна             планирования Республики Казахстан
2. Первым руководителям центральных исполнительных органов Республики Казахстан в срок до 20 декабря 2008 года разработать и внести на рассмотрение рабочей группы проекты меморандумов.
3. Рабочей группе в срок до 10 января 2009 года выработать предложения по проектам меморандумов.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары меморандумдарының жобалары бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 287-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 62-бабында көзделген Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары меморандумдарының жобалары (бұдан әрі меморандумдардың жобалары) бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі, жетекшінің
орынбасары
Шәженова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы              бюджеттік жоспарлау министрлігінің жауапты
хатшысы, хатшы
Әбдірахымов              - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Ғабидолла Рахметоллаұлы    Кеңсесінің Басшысы
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Азамат Болатұлы            Кеңсесі Басшысының орынбасары
Кармазина                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Лена Мағауияқызы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
2. Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдарының бірінші басшылары 2008 жылғы 20 желтоқсанға дейінгі мерзімде меморандумдардың жобаларын әзірлесін және жұмыс тобының қарауына енгізсін.
3. Жұмыс тобы 2008 жылғы 10 қаңтарға дейінгі мерзімде меморандумдардың жобалары бойынша ұсыныстар әзірлесін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов