О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О политических партиях"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 42-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О политических партиях" (далее - перечень).
2. Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан (по согласованию), Министерству юстиции Республики Казахстан принять соответствующие нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 42-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики
Казахстан "О политических партиях"
п/п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении Правил
финансирования
политических партий
постановление
Центральной
избирательной
комиссии
Республики
Казахстан
Центральная
избирательная
комиссия
Республики
Казахстан (по
согласованию)
март
2009 года
2
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 апреля 2007 года
№ 112 "Об утверждении
Инструкции по
государственной
регистрации
юридических лиц и
учетной регистрации
филиалов и
представительств"
приказ
Министра
юстиции
Республики
Казахстан
Министерство
юстиции
Республики
Казахстан
март
2009 года

"Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 42-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 6 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тиісті нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 42-ө өкімімен
бекітілген
"Саяси партиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының 2009 жылғы 6 ақпандағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Саяси партияларды қаржыландыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының қаулысы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы (келісім бойынша)
2009 жылғы наурыз
2
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
2009 жылғы наурыз