О Катуллусе X.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 апреля 2009 года № 58-р
Назначить Катуллуса Хельмера внештатным советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов

X. Катуллус туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 58-ө Өкімі
Хельмер Катуллус Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің штаттан тыс кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов