О подготовке и проведении государственного визита Президента Федеративной Республики Бразилия Луиса Инасиу Лула да Силва в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2009 года № 86-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Президента Федеративной Республики Бразилия Луиса Инасиу Лула да Силва в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению государственного визита Президента Федеративной Республики Бразилия Луиса Инасиу Лула да Силва в Республику Казахстан с 17 по 18 июня 2009 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия по формату "1+9" (по принципу взаимности), обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Федеративной Республики Бразилия над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Президента Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Федеративной Республики Бразилия в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещения, а также организацию культурной программы.

Бразилия Федеративтік Республикасының Президенті Луис Инасиу Лула да Силваның Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 маусымдағы N 86-ө Өкімі
Бразилия Федеративтік Республикасының Президенті Луис Инасиу Лула да Силваның Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2009 жылғы 17 - 18 маусымда Астана қаласында Бразилия Федеративтік Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу бойынша протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес "1+9" (өзара қағидат бойынша) форматы бойынша Бразилия Федеративтік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Бразилия Федеративтік Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Бразилия Федеративтік Республикасы Президентінің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімдігі Бразилия Федеративтік Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөнінде ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарда бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Президента Федеративной Республики Бразилия в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 июня 2009 года № 86-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
официальной делегации Федеративной Республики Бразилия
1. Размещение членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия по формату "1+9" и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астана.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия.
4. Организация чайного стола в аэропорту города Астана при встрече и проводах официальной делегации Федеративной Республики Бразилия.
5. Организация приемов (завтраки, обеды и ужины) в честь Президента Федеративной Республики Бразилия Луиса Инасиу Лула да Силва в городе Астана.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия и сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Федеративной Республики Бразилия и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Бразилия Федеративтік Республикасының Президентін қарсы алу және шығарып салу ресми салтанатына қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 17 маусымдағы
N 86-ө өкіміне
қосымша
Бразилия Федеративтік Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары
1. Бразилия Федеративтік Республикасы ресми делегациясының мүшелерін "1+9" форматы бойынша және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Бразилия Федеративтік Республикасы делегациясы басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
4. Бразилия Федеративтік Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Астана қаласында Бразилия Федеративтік Республикасының Президенті Луис Инасиу Лула да Силваның құрметіне ресми қабылдауларды (таңертеңгі ас, түскі және кешкі тамақ) ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Бразилия Федеративтік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Бразилия Федеративтік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.