О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 17 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам фитосанитарной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2009 года № 117-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам фитосанитарной безопасности" (далее - перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 августа 2009 года № 117-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 июля 2009
года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
фитосанитарной безопасности"
п/п
Наименование
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1.
Об утверждении
Правил по охране
территории
Республики Казахстан
от карантинных
объектов и
чужеродных видов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Август
2009 года
2.
О внесении
дополнений и
изменений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2002
года № 1295
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Август
2009 года
3.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2007
года № 757
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Август
2009 года
4.
О внесении изменений
в постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2005
года № 310
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Август
2009 года
5.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые приказы
Министра сельского
хозяйства Республики
Казахстан
Приказ
МСХ
Август
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне фитосанитариялық қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 117-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне фитосанитариялық қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 14 тамыздағы
N 117-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне фитосанитариялық қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с N
Атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1.
Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы тамыз
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1295 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы тамыз
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 757 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы тамыз
4.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы тамыз
5.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық
АШМ
2009 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі