О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию форм налоговой отчетности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 111-р
В целях выработки предложений по совершенствованию форм налоговой отчетности:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Ергожин                     - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович               Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Жаналинов                   - начальник управления налоговых услуг
Данияр Еренгалиевич           Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Джумадильдаев               - заместитель председателя Налогового
Ануар Серкулович              комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Ботаканова                  - заместитель председателя Налогового
Толганай Серикбаевна          комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Ертлесова                   - председатель Управляющего совета
Жаннат Джургалиевна           Ассоциации налогоплательщиков
Казахстана (по согласованию)
Никитинская                 - первый заместитель председателя
Екатерина Сергеевна           объединения юридических лиц
"Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Гусева                      - инженер-программист товарищества с
Виктория Вячеславовна         ограниченной ответственностью
"1С-Рейтинг" (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию форм налоговой отчетности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Салық есептілігі нысандарын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 111-ө Өкімі
Салық есептілігі нысандарын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы        орынбасары, жетекші
Ерғожин                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәулет Еділүлы           Салық комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Жанәлінов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Данияр Еренғалиұлы       Салық комитетінің салықтық қызметтер
басқармасының бастығы, хатшы
Жұмаділдаев            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Әнуар Серқұлұлы          Салық комитеті төрағасының орынбасары
Ботақанова             - Қазақстанның Республикасы Қаржы
Толғанай Серікбайқызы    министрлігінің Салық комитеті төрағасының
орынбасары
Ертілесова             - Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығы
Жаннат Жұрғалиқызы       Басқарушы кеңесінің төрайымы (келісім
бойынша)
Никитинская            - «Атамекен» Одағы» Қазақстан ұлттық
Екатерина Сергеевна      экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігі төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Гусева                 - «1С-Рейтинг» жауапкершілігі шектеулі
Виктория Вячеславовна    серіктестігінің бағдарламашы инженері
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде салық есептілігі нысандарын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т.Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов