О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам детских деревень семейного типа и домов юношества"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 21-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам детских деревень семейного типа и домов юношества» (далее – перечень).
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 февраля 2012 года № 21-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации Закона
Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам детских деревень семейного
типа и домов юношества»
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 11 декабря 2001
года № 1613 «Об утверждении
Положения о семье в детских
деревнях»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОН
февраль
2012 года
2.
Об утверждении Типовых правил о
Доме юношества
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОН
февраль
2012 года
3.
О внесении изменений и
дополнений в приказ Министра
образования и науки Республики
Казахстан от 18 июля 2001 года
№ 583 «Об утверждении
нормативных правовых актов,
регламентирующих деятельность
детских деревень семейного типа
и домов юношества»
Приказ
МОН
февраль
2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне отбасы үлгісіндегі балалар ауылы және жасөспірімдер үйлері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 21-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне отбасы үлгісіндегі балалар ауылы және жасөспірімдер үйлері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 21-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне отбасы
үлгісіндегі балалар ауылы және жасөспірімдер үйлері мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан
Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімдері
1
2
3
4
5
1.
«Балалар ауылындағы отбасы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 1613 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2012 жылғы ақпан
2.
Жасөспірімдер үйі туралы үлгі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2012 жылғы ақпан
3.
«Отбасылық үлгідегі балалар ауылы мен жасөспiрiмдер үйлерiнiң қызметiн реттейтiн нормативтiк-құқықтық кесімдерді бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 18 шілдедегі № 583  бұйрығынаөзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық
БҒМ
2012 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі