О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2012 года № 11-р "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 60-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2012 года № 185-p
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 27.09.2012 № 185-p.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2012 года № 11-р «О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан» следующее изменение:
в распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
в разделе «Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Абдрахимов Г.Р.»:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Кошанов Е.Ж.».
Премьер-Министр                            К. Масимов

"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 11-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 60-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 185-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2012.09.27 № 185-ө Өкімімен.
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 11-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлуде:
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Ғ.Р.Әбдірахымов» деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Е.Ж.Қошанов».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов