О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 123-р "Об образовании Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2020 года № 44-р.
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 123-р "Об образовании Комиссии по вопросам оборонно-промышленного комплекса Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин

"Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенінің мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 123-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 44-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсібі кешенінің, мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 123-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр А. Мамин