О льготной ставке налога
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 9 октябpя 1992 года N 299-p
Установить льготную ставку налога 0,5 процента на валютную выручку в размере 4,8 млн.долларов США от экспорта металлопродукции Карагандинским металлургическим комбинатом, предназначенную для оплаты контракта N 1918-0002А/18/11/91 с фирмой "Зекоммерце".
Премьер-министр

Валюталық түсiмге жеңiлдiк беретiн 0,5 процент салық ставкасын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 9 қазан 1992 ж. N 299
"Зекоммерце" фирмасымен жасалған N 1918-0002А/18/11/91 контрактiнi төлеуге арналған Қарағанды металлургия комбинатының металл өнiмдерiн экспортқа шығарудан алынған 4,8 млн. АҚШ доллары мөлшерiндегi валюталық түсiмiне жеңiлдiк беретiн 0,5 процент салық ставкасы белгiленсiн.
Премьер-министр