Об обеспечении пpедоставления копий pешений в Аппаpат Пpезидента и Кабинет Министpов Республики Казахстан
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 12 мая 1993 г. N 172-p
1. Главам областных, Алматинской, Ленинской (городских) администраций обеспечить ежемесячное представление копий принимаемых ими решений в Аппарат Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан.
2. Отделу организационно-инспекторскому и территориального развития совместно с отделами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан своевременно изучать и по необходимости проводить экспертизу вышеуказанных решений на предмет соответствия их действующим Законам, Указам и другим актам Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Әкiмдердiң шешiмдерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1993 жылғы 12 мамырдағы N 0172
1. Облыстардың, Алматы, Ленинск қалаларының әкiмдерi өздерi қабылдаған шешiмдердiң көшiрмесiн Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратына ай сайын жiберiп тұруды қамтамасыз етсiн.
2. Ұйымдық-инспекторлық және аумақтық даму бөлiмi Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының бөлiмдерiмен бiрлесiп, жоғарыда аталған шешiмдердiң қолданылып жүрген Заңдарға, Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Жарлықтарына және өзге де актiлерiне сәйкестiлiгiн уақтылы зерделеп, қажеттiгiне қарай сараптау жүргiзiп отырсын.
Премьер-министр