Об установлении окладов
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 20 мая 1993 года N 196-p
Установить  должностные оклады руководителям Национального
агентства по иностранным инвестициям и Комитета цен при Министерстве
экономики Республики Казахстан в следующих размерах:
Председатель        - на уровне должностного оклада первого
заместителя Министра экономики
первый заместитель  - на уровне должностного оклада заместителя
Председателя          Министра экономики
заместитель         - на 3-4 процента ниже должностного оклада
Председателя          первого заместителя  Председателя
Премьер-министр

Лауазымдық жалақыларының мөлшерi
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 20 мамыр 1993 ж. N 196-ө
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы
Шет ел инвестициялары жөнiндегi Ұлттық агенттiк пен Баға комитетi
басшыларына лауазымдық жалақылар мына мөлшерде:
Төрағаға                  - Экономика министрiнiң бiрiншi
орынбасарының лауазымдық жалақысы
деңгейiнде
Төрағаның                 - Экономика министрiнiң орынбасарының
бiрiншi орынбасарына        лауазымдық жалақысы деңгейiнде
Төрағаның                 - Төрағаның бiрiншi орынбасарының
орынбасарына                лауазымдық жалақысынан 3-4
процент төмен белгiленсiн.
Премьер-министр