О создании совместного предприятия "ALMAREХ"
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 2 июля 1993 года N 267-p
В целях реализации Основных положений компьютеризации и информационного обеспечения Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан:
1. Одобрить предложение Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан о создании с участием подведомственного производственно-эксплуатационного объединения совместного предприятия "АLМАRЕХ" с фирмой "НАNТАRЕХ С.Y."
2. Принять к сведению, что основными функциями СП "АLМАRЕХ" являются разработка систем информационно-вычислительного обеспечения Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан, аппаратов глав областных администраций, поставка технических и программных средств с организацией соответствующего технического обслуживания по согласованию с Министерством науки и новых технологий Республики Казахстан в рамках общегосударственной программы информатизации.
3. Разрешить использовать в качестве доли уставного фонда СП "АLМАRЕХ" часть основных средств производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан с отражением в условиях учредительного договора.
Премьер-министр

"ALMAREX" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1993 ж. 2 шiлде, N 267-ө
"Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Аппаратын компьютерлендiру мен ақпараттық қамтамасыз етудiң негiзгi қағидаларын" жүзеге асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс басқармасының өзiнiң қарауындағы өндiрiс-пайдалану бiрлестiгiнiң қатысуымен "HANTAREX С.Y." фирмасымен "ALMAREX" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. "ALMAREX" бiрлескен кәсiпорнының негiзгi функциялары Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Аппаратын, облыс әкiмдерiнiң аппараттарын ақпаратпен-есептеумен қамтамасыз ету жүйесiн әзiрлеу, жалпы мемлекеттiк ақпараттандыру бағдарламасы шеңберiнде Қазақстан Республикасының Ғылым және күтiм жасауды ұйымдастыра отырып, техникалық және бағдарлама құрал-жабдықтарын берiп тұру болатыны еске алынсын.
3. "ALMAREX" бiрлескен кәсiпорнының жарғылық қорының үлесi ретiнде Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс басқармасының өндiрiс-пайдалану бiрлестiгiнiң негiзгi құрал-жабдығының бiр бөлiгiн пайдалануға рұқсат етiлiп, ол құрылтай шартының талаптарында ескерiлетiн болсын.
Премьер-министр