О создании комиссии по тарифам на электроэнергию и железнодорожные перевозки
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 19 августа 1994 г. N 330-р
В соответствии с распоряжением Премьер-министра Республики
Казахстан от 28 июля 1994 г. N 296:
1. Создать комиссию по тарифам на электроэнергию и
железнодорожные перевозки, наделив ее полномочиями по согласованию
цен на энергоносители, электроэнергию и перевозку грузов
железнодорожным транспортом и правом внесения предложений в
Кабинет Министров Республики Казахстан, в следующем составе:
Шевелев В.В.        - заместитель Министра промышленности
и торговли Республики Казахстан
(руководитель комиссии)
Анафин Е.Х.         - заместитель Министра энергетики
и угольной промышленности Республики
Казахстан
Иманбердиев Б.Ж.    - начальник финансовой службы Алматинской
железной дороги Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Клякин В.В.         - начальник Главного управления угольной
промышленности Министерства энергетики
и угольной промышленности Республики
Казахстан
Мусагалиев Т.Х.     - вице-президент Государственной
электроэнергетической компании
"Казахстанэнерго" Министерства
промышленности Республики Казахстан
Радостовец Н.В.     - заместитель Председателя Государственного
комитета по ценовой и антимонопольной
политике Республики Казахстан
Сегал И.П.          - директор Департамента железнодорожного
транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Тлеубаева Р.О.      - главный специалист Департамента экономики
и рыночных отношений Министерства
промышленности и торговли Республики
Казахстан
2. Создать комиссию по взаиморасчетам между промышленными
предприятиями Министерства промышленности и торговли, Министерства
транспорта и коммуникаций и Министерства энергетики и угольной
промышленности Республики Казахстан, наделив ее полномочиями по
согласованию вопросов взаиморасчетов между ними и правом внесения
предложений в Кабинет Министров Республики Казахстан, в следующем
составе:
Оспанов Х.А.        - заместитель Министра промышленности и
торговли Республики Казахстан
(руководитель комиссии)
Барамысова Г.А.     - начальник отдела экономической политики
Министерства энергетики и угольной
промышленности Республики Казахстан
Мусагалиев Т.Х.     - вице-президент Государственной
электроэнергетической компании
"Казахстанэнерго" Министерства энергетики
и угольной промышленности Республики
Казахстан
Ольшевская С.Н.     - начальник отдела бухгалтерского учета
и отчетности Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Снегирева В.А.      - главный специалист Департамента экономики
и рыночных отношений Министерства
промышленности и торговли Республики
Казахстан
Премьер-министр

Электроэнергия және темiр жол тасымалының тарифтерi
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 19 тамыз 1994 ж. N 330-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1994 жылғы 28
шiлдедегi N 296 өкiмiне сәйкес:
1. Электрэнергиясы және темiр жол тасымалының тарифтерi
жөнiнде мына құрамда комиссия құрылып, оған энергия көздерi,
электрэнергиясы және жүктердi темiр жол көлiктерiмен тасымалдау
бағасын келiсу жөнiнде өкiлеттiк және Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетiне ұсыныстар енгiзу құқығы берiлсiн:
Шевелев В.В.      - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрiнiң орынбасары (комиссия жетекшiсi)
Анафин Е.Х.       - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрiнiң орынбасары
Иманбердиев Б.Ж.  - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң Алматы темiр
жолы қаржы қызметiнiң бастығы
Клякин В.В.       - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң Көмiр өнеркәсiбi бас
басқармасының бастығы
Мұсағалиев Т.Х.   - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Қазақстанэнерго"
Мемлекеттiк электрэнергетикасы компаниясының
вице-президентi
Радостовец Н.В.   - Қазақстан Республикасы Баға және монополияға
қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитет
төрағасының орынбасары
Сегал И.П.        - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi Темiр жол көлiгi
департаментiнiң директоры
Тiлеубаев Р.О.    - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрлiгiнiң Экономика және нарықтық
қатынастар департаментiнiң бас маманы
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң,
Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң, Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң өнеркәсiп орындары арасында өзара есеп
айырысу жөнiнде мына құрамда комиссия құрылып, оған өнеркәсiп
орындары арасындағы өзара есеп айырысу мәселелердi келiсу жөнiнде
өкiлеттiк және Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне
ұсыныстар енгiзу құқығы берiлсiн:
Оспанов Х.А.      - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрiнiң орынбасары (комиссия жетекшiсi)
Барамысова Г.А.   - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң экономикалық саясат
бөлiмiнiң бастығы
Мұсағалиев Т.Х.   - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Қазахстанэнерго"
Мемлекеттiк электрэнергетикасы компаниясының
вице-президентi
Ольшевская С.Н.   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң бухгалтерлiк
есеп және есеп беру бөлiмiнiң бастығы
Снегирева В.А.    - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрлiгiнiң Экономика және нарықтық
қатынастар департаментiнiң бас маманы
Премьер-министр