О внесении изменений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 117-p
Исключить Положение о порядке прохождения государственными служащими испытания при замещении должностей государственной службы, порядковый номер 9, из перечня нормативных документов, подлежащих разработке в связи с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 26 декабря 1995 г. U952730_ "О государственной службе", утвержденного распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 1996 г. N 17. Первый заместитель
Премьер-Министра

Мемлекеттiк қызметшiлердi сынақтан өткiзу тәртiбi туралы ереженi өзгерту
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 14 наурыз N 117-ө
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 15 қаңтардағы N 17 R960017_ өкiмiмен бекiтiлген әзiрлеуге жататын нормативтiк құжаттардың тiзбесiнен 9 реттiк нөмiрi, Мемлекеттiк қызметтiң лауазымдық орындарына орналастыру кезiнде мемлекеттiк қызметшiлердi сынақтан өткiзу тәртiбi туралы ереже алынып тасталсын.
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары