О внесении изменений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 346-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
8 июля 1996 г. N 320 следующие изменения:
ввести в состав рабочей группы, образованной для разработки мер
по стабильному обеспечению природным газом потребителей г. Алматы и
Алматинской области, включая проектирование и строительство части
магистрального газопровода, Лобаева А.С. - заместителя Министра
нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан, заместителем
председателя;
вывести из состава названной рабочей группы Бегина В.И.
Заместитель
Премьер-Министра

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 320 өкiмiне өзгертулер енгiзiлуi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 18 шiлде N 346-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы
8 шiлдедегi N 320 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
арнайы газ құбырының бiр бөлiгiн жобалау мен құрылысын салуды
қоса алғанда, Алматы қаласы мен Алматы облысының тұтынушыларын
табиғи газбен тұрақты түрде қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды
әзiрлеу үшiн құрылған жұмыс тобының құрамына Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ өнеркәсiбi министрiнiң орынбасары А.С.Лобаев
енгiзiлсiн;
аталған жұмыс тобының құрамынан В.И.Бегин шығарылсын.
Премьер-Министрiнiң
орынбасары