О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 384
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 декабря 1996 г. N 544-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 июня 1997 г. N 202 ~R970202
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 384 R960384_ следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. На разведку и\или добычу твердых полезных ископаемых и пользование недрами в иных целях - Заместителю Премьер-Министра Республики казахстан Дуйсенову Д.Т."
Премьер-Министр

Өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 2 желтоқсандағы N 544. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.06.30. N 202 өкімімен. ~R970202
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 13 тамыздағы N 384 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қатты пайдалы қазбаларды барлауға және/немесе өндiруге және жер қойнауын өзге мақсаттарда пайдалану - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.Т.Дүйсеновке берiлсiн".
Премьер-Министр