О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 ноября 1998 года № 231
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 1999 года № 68-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 ноября 1998 года № 231 R980231_ "О мерах по реализации рекомендаций и предложений первого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить сопредседателей рабочих групп разрабатывать и
утверждать планы мероприятий по реализации рекомендаций и предложений
Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан";
2) составы рабочих групп казахстанской стороны при Совете иностранных
инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденные указанным
распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 мая 1999 года № 68-р
Составы рабочих групп казахстанской стороны при
Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
1. Рабочая группа по вопросам законодательства
Мами Кайрат Абдразакович         - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан, сопредседатель с
казахстанской стороны
Дамитов Нурдин Базарович         - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по инвестициям
Кравченко Андрей Николаевич      - заместитель начальника отдела по надзору
за применением законодательства о
собственности Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Жетесов Аллаберген               - заместитель Директора Департамента
Коптулеувич                        регистрации нормативных правовых актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Бейсеева Гаухар Халеловна        - начальник отдела Департамента
экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
2. Рабочая группа по вопросам налогообложения
Ертлесова Жаннат Джургалиевна    - первый вице-Министр финансов Республики
Казахстан, сопредседатель с
казахстанской стороны
Тлеулесов Бигали Жаксыбекович    - Директор Департамента крупных
налогоплательщиков Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Магауов Асет Маратович           - начальник Управления экономического
анализа и мониторинга Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Аймаков Бауржан Жанабекович      - Директор Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Карибаев Алим Серикович          - второй секретарь Департамента
экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 26 қарашадағы N 231 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 21 мамыр N 68-ө
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің бірінші мәжілісінің ұсынымдары мен ұсыныстарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 26 қарашадағы N 231 R980231_ өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жұмыс топтарының тең төрағаларына Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің ұсынымдары мен
ұсыныстарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеуге және
бекітуге өкілеттік берілсін";
2) аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлардың кеңесі жанындағы
қазақстан тарабы жұмыс топтарының құрамы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда
жазылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 21 мамырдағы
N 68-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Шетелдік инвесторлар кеңесінің жанындағы қазақстан
тарабы жұмыс топтарының құрамы
1. Заң мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Мәми Қайрат       - Қазақстан Республикасының Әділет
Әбдіразақұлы        вице-министрі, қазақстан тарабынан
тең төраға
Дәмитов Нүрдин    - Қазақстан Республикасының
Базарұлы            Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Кравченко Андрей  - Қазақстан Республикасы Бас
Николаевич          прокуратурасының меншік туралы
заңдардың қолданылуын қадағалау
жөніндегі бөлім бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Жетесов           - Қазақстан Республикасы Әділет
Алдаберген          министрлігінің Нормативтік құқықтық
Көптілеуұлы         актілерді тіркеу департаменті
директорының орынбасары
Бейсеева Гаухар   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Халелқызы           министрлігінің Экономикалық
ынтымақтастық департаментінің бөлім
бастығы
2. Салық мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Ертілесов Жаннат  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жұрғалиқызы         бірінші вице-министрі, қазақстан
тарабынан тең төраға
Тілеулесов Биғали - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Жақсыбекұлы         кіріс министрлігінің
Ірі салық төлеушілер департаментінің директоры
Мағауов Әсет      - Қазақстан Республикасының
Маратұлы            Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Экономикалық талдау және
мониторингі басқармасының бастығы
Аймақов Бауыржан  - Қазақстан Республикасы
Жаңабекұлы          Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
директоры
Кәрібаев Әлім     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Серікұлы            министрлігінің Экономикалық ынтымақтастық
департаментінің екінші хатшысы

3. Рабочая группа по вопросам текущей деятельности иностранных
инвесторов
Сайденов Анвар                   - Председатель Агентства Республики
Галимуллаевич                      Казахстан по инвестициям, сопредседатель
с казахстанской стороны
Джанбурчин Козыкорпеш            - заместитель акима города Алматы
Есимович
Тлеужанов Мейрам Шопшекбаевич    - Директор Департамента промышленности
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мирзаянова Жанар                 - Директор Департамента занятости и
Заманбековна                       трудовых отношений Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Абдрахманова Жанна               - начальник отдела Департамента по работе
Кадыровна                          с налогоплательщиками Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Попандопуло                      - Директор Департамента регулирования
Елена Николаевна                   естественных монополий Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Ташибаев Мурат Сейтжанович       - начальник Управления внешнеэкономических
связей и инвестиций Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Хамза Серикбай Хамзаевич         - заместитель Председателя Комитета
геологии и охраны недр Министерства
экологии и природных ресурсов Республики
Казахстан
Яковлева Татьяна Ивановна        - Директор Департамента экономики
и развития малого бизнеса города Астаны
Карибеков Абдулманнап Укапович   - заместитель Директора Департамента
консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
4. Рабочая группа по вопросам повышения инвестиционного имиджа
Республики Казахстан
Джолдасбеков Азамат              - Председатель Национальной комиссии
Мырзаданович                       Республики Казахстан по ценным бумагам,
сопредседатель с казахстанской стороны
(по согласованию)
Куанышев Дулат Оразбекович       - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по инвестициям
Тойбазаров Бауржан               - заместитель Председателя Комитета
Сайфуллаевич                       государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Бисембетов Искандер              - заместитель Председателя Национального
Калыбекович                        Банка Республики Казахстан
Ойнаров Азамат Рыскулович        - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по экономическому
планированию
Искаков Марлен Нурахметович      - заместитель Директора Департамента
крупных налогоплательщиков Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Смагулов Агыбай                  - заместитель Директора Департамента
Дынкенович                         экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Батпенов Талгат                  - главный специалист Департамента
Жумагулович                        экономической политики и специальных
программ Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан (по согласованию)
Саримов Айдос Амируллаевич       - заместитель Директора Департамента
средств массовой информации Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Насиев Аскар Кайратович          - Директор Департамента почты и
коммуникаций Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Шаншарбаева Мадина               - заместитель Директора Департамента
Жанатаевна                         законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики
Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Жакупова Э.)

3. Шетелдік инвесторлардың ағымдағы қызметі жөніндегі
жұмыс тобы
Сәйденов Әнуар    - Қазақстан Республикасының
Ғалимоллаұлы        Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, қазақстан тарабынан тең төраға
Жаңбыршин         - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Қозыкөрпеш
Есімұлы
Тілеужанов        - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Мейрам              индустрия және сауда министрлігінің
Шөпшекбайұлы        Өнеркәсіп департаментінің директоры
Мырзаянова Жанар  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Заманбекқызы        халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Жұмыспен қамту және еңбек қатынастары
департаментінің директоры
Әбдірахманова     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Жанна Қадырқызы     кіріс министрлігінің Салық
төлеушілермен жұмыс жөніндегі
департаментінің бөлім бастығы
Попандопуло Елена - Қазақстан Республикасының Табиғи
Николаевна          монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігі Табиғи
монополияларды реттеу департаментінің директоры
Тәшібаев Мұрат    - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Сейітжанұлы         министрлігі Сыртқы экономикалық байланыстар
және инвестициялар басқармасының бастығы
Хамза Серікбай    - Қазақстан Республикасының Табиғи
Хамзаұлы            ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Геология және
жер қойнауы комитеті төрағасының орынбасары
Яковлева Татьяна  - Астана қаласының Экономика және
Ивановна            шағын бизнесті дамыту
департаментінің директоры
Кәрібеков         - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әбдіманап           министрлігінің Консулдық қызмет
Оқапұлы             департаменті директорының орынбасары
4. Қазақстан Республикасының инвестициялық имиджін
арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Жолдасбеков       - Қазақстан Республикасының Бағалы
Азамат              қағаздар жөніндегі ұлттық
Мырзаданұлы         комиссияның төрағасы, қазақстан
тарабынан тең төраға (келісім бойынша)
Қуанышев Дулат    - Қазақстан Республикасының
Оразбекұлы          Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Тойбазаров        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бауыржан            министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
Сайфоллаұлы         жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Бисембетов        - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ескендір            төрағасының орынбасары
Қалыбекұлы
Ойнаров Азамат    - Қазақстан Республикасының
Рысқұлұлы           Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Ысқақов Мәрлен    - Қазақстан Республикасының
Нұрахметұлы         Мемлекеттік кіріс министрлігі Ірі салық
төлеушілер департаменті
директорының орынбасары
Смағұлов Ағыбай   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Дінкенұлы           істер министрлігі Экономикалық
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары
Бәтпенов Талғат   - Қазақстан Республикасының
Жұмағұлұлы          Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Экономикалық саясат және арнаулы
бағдарламалар департаментінің бас
маманы (келісім бойынша)
Сарымов Айдос     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Әміроллаұлы         ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігінің Бұқаралық ақпарат
құралдары департаменті
директорының орынбасары
Нәсиев Асқар      - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қайратұлы           коммуникациялар және туризм
министрлігі Почта және
коммуникациялар департаментінің
директоры
Шаншарбаева       - Қазақстан Республикасының Әділет
Мәдина              министрлігі Заңдар және халықаралық
Жанатайқызы         құқық департаменті директорының
орынбасары
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.